דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינו
ספסל ,09/01/2007

אתמול התעצבנו מאוד לשמוע ששבעה משחקים הספיקו כדי לקבוע שהחוק הרוסי לא עובד, אבל זה כלום לעומת ה"הבהרה" שקיבלנו היום שהוכיחה שאנחנו כנראה לא רק פראיירים, אלא גם טיפשים.

אתמול שמענו את עמר בנוביץ' אומר ב"חדשות הספורט" שהמנהלת שוקלת לבטל את החוק הרוסי, וקפץ לנו הפיוז, אבל הרגענו את עצמנו והחלטנו לספור עד עשר. אולי בכל זאת יש זווית נוספת לדברים. ואכן, היום נחתה בתיבת הדואר שלנו "הבהרה בנוגע לפרסומים השונים שהופיעו אמש והבוקר בתקשורת לגבי הצעת יו"ר המנהלת בנוגע לשיטת המשחקים ו"החוק הרוסי" בעונות הקרובות", ובשמחה ובגאווה גדולה אמרנו לעצמנו שמזל שלא תקפנו אתמול אף אחד לחינם.

פתחנו את המסמך המצורף וחשכו עינינו. לא רק שהדברים גרועים משחשבנו ושוב המנהלת עושה מכולנו צחוק, מהיום כנראה גם חושבים שם שאנחנו טיפשים גמורים. את לשון ההבהרה המלאה תוכלו לקרוא בתחתית הכתבה, אנחנו נתחיל עם ההערות שלנו.

כל קבוצה תחויב לרשום לפחות שמונה שחקנים ישראלים, מבשר לנו בשמחה הסעיף הראשון. "כיום", מספרים לנו, "יש קבוצות אשר רושמות שבעה או פחות". אז קודם כל, יש רק שלוש קבוצות כאלה היום, בני השרון, מכבי ראשל"צ והפועל ירושלים, שמחזיקות בחמישה זרים ועל כן רושמות שבעה ישראלים בלבד. פחות משבעה? חיה כזאת אנחנו לא מכירים.

אלא ששלושה סעיפים דרומה משם, מספרים לנו שלפי ההצעה החדשה יוכלו להירשם לכל היותר חמישה שחקנים בעלי נתינות זרה! אז קודם כל, כאמור, אף קבוצה עדיין לא החזיקה בשום שלב העונה יותר מחמישה זרים, וספק אם מישהי תעשה את זה. הרי יש עדיין קבוצה בליגה שעדיין לא מצאה זר שלישי ואפילו מכבי ת"א בפועל משחקת עם שלושה בלבד.

אבל רגע, מה המשמעות בעצם של צירוף שני הסעיפים? לאלו מכם שזה נראה להם כמו שאלת היגיון, נעזור ונגיד שלפי מה שאנחנו קראנו, המשמעות היחידה היא שמעכשיו יוכלו להירשם 13 שחקנים בטופס במקום 12 כמו עכשיו. זאת אמרת, לא הקצו לישראלים חלק יותר גדול, פשוט הרחיבו טיפה את העוגה (או את הספסל, לצורך העניין).

איך העזתם לפקפק בדאגה לרווחת השחקן הישראלי של המנהלת? מעכשיו, עדי בן-דניאל, טל פרסלני וליעד פורמן לא יצטרכו להירשם בטופס לסירוגין, הם יוכלו כולם לקבל גופית משחק. המשמעות המעשית היא אפסית כמובן, ואם יש מי שחושב שדאגה לשחקן ה13 בכל קבוצה תישא פרי בטורניר ההזדמנות האחרונה לדוגמא, נשמח לשמוע ממנו ולקבל מעט מהאופטימיות הקוסמית שלו.

אבל זה כאמור ההבדל הקוסמטי בלבד. ההבדל הגדול הוא מעבר בין שלושה שחקנים זרים על הפארקט בכל עת בלבד, לארבעה זרים לפי ההצעה החדשה. עברו רק שבעה מחזורים העונה, וכבר החליטו לוותר על החוק הרוסי ועוד להרע אותו עבורינו. רק ההצלחה של אשקלון על שני זריה בלבד והפריצה של גוני יזרעאלי בעפולה הייתה אמורה להספיק כדי שיחכו לפחות עד תום הסיבוב הראשון, לא?

כל בר-דעת היום בכדורסל הישראלי שטובת הנבחרת עומדת לנגד עיניו יגיד לכם שאין צורך ביותר משלושה זרים בקבוצה, אבל במנהלת טוענים שההצעה החדשה טומנת בחובה "קירוב הקבוצות למצב בליגות המובילות באירופה". למי שלא היה פה מאז האביב, נגיד רק שבחצי שנה האחרונה הפסדנו פעמיים לפורטוגל ונציגותינו האירופאיות חטפו תבוסות מקבוצות ליטאיות, צ'כיות, קפריסאיות, בולגריות ובלגיות (וגם הפסדנו במלחמה, אם כבר רציתם להתעדכן). אז כדאי לקופל ושות' להסתכל קודם למטה לפני שנשיא מבטנו למעלה. ואגב ליגה איטלקית, אנחנו לא בדיוק רואים איך ריבוי הזרים תורם לקבוצות שלהם במפעלים האירופאיים או לחיזוק הפופולריות של הליגה. כשיהיו לנו מתקנים, הישגים ותחרותיות כמו בליגות האלו, יהיה אולי על מה לדבר. עד אז כדי לבדוק קודם איך זה שפורטוגל, לטביה, צ'כיה ופולין עלו לאליפות אירופה ואנחנו לא.

בחלק השני של המכתב מספרים לנו ש"לאחר סקר ובדיקות נוספות שערכנו, עולה כי הסיבוב השלישי של ליגת ווינר לא התקבל באהדה". וואלה, מזל שיש את מינה צמח כדי לספר לנו את זה. אז כן, חוזרים לפלייאוף כנראה, אבל רק ברבע הגמר, כי בקדושת הפיינל פור אסור לפגוע. מי שהתגעגע לסדרות חמות ומרתקות בין מכבי ת"א לעירוני ר"ג על הכניסה לארבע האחרונות יהיה מרוצה. גם סדרה של הטוב מחמישה משחקים בין מקומות 9-10 תביא בטח לחיזוק העניין באור יהודה וסביבותיה, במיוחד אם גם המפסידה תישאר בסופו של דבר בליגה.

ראוי לציין שמעולם לא תמכנו בחוק הרוסי, אך בהחלט ראינו בו את הרע במיעוטו. ארבעה זרים על המגרש, שבטח יתחלפו אחת לשבועיים אם יהיה עוד כסף בקופה (אולי מתמריצי המנהלת לשיתוף ישראלים...), לא תתרום לרמה ובטח לא לשחקן הישראלי. שלושה זרים בלבד, בלי חוק רוסי, יתרום לשניהם.

הגיע הזמן שהחלטות כ"כ גורליות לעתיד ענפנו האהוב והמתדרדר ילקחו ע"י אנשי מקצוע. למה למנהלת אין ועדה מקצועית? אוסף של שחקני ומאמני עבר, נטולי אינטרסים ופניות כביכול (או הכי קרובים לכך), שיתנו את חוות דעתם. ואם כבר התקבלה החלטה כמו החוק הרוסי, תנו לה צ'אנס לפחות, בדיוק כמו שאתם נותנים לבייבי החביב שלכם, הפיינל פור.

המכתב המקורי
הודעה לעיתונות – הבהרה בנושא "החוק הרוסי" ושיטת המשחקים 9/1/07

בעקבות פרסומים שונים, שהופיעו בכלי התקשורת בנוגע להצעתו של יו"ר מנהלת הליגה לשינוי שיטת המשחקים וכמות השחקנים הזרים בעונות הקרובות, מבקשת מנהלת הליגה להבהיר כי הפרסומים היו לא מדויקים וחסרו בהם מספר פרטים מהותיים ומשמעותיים. העדר פרטים אלו גרמו למנהלת הליגה נזק ועל כן מפורט בזאת עיקרי ההצעה שיגיש יו"ר מנהלת הליגה לדירקטוריון המנהלת.

חשוב מאוד להדגיש, כי השיטה אותה מציג יו"ר מנהלת הליגה, היא בגדר הצעה בלבד, שתעלה לדיון בכינוס דירקטוריון מנהלת הליגה ב-19/1/07 בקצרין (זימון לכינוס ישלח בנפרד).
חשוב מאוד כי הבהרות אלו יראו אור ויעבירו בצורה מדויקת את כוונתו המדויקת של יו"ר מנהלת הליגה.

מנהלת הליגה שמה לעצמה מעל לכל ארגון, את הדאגה לרווחת השחקן הישראלי כמטרה ראשונה במעלה. בהתאם לכך, קיימות בהצעה מספר תקנות, אשר מטרתן היא לשפר את מעמד השחקנים הישראליים. בטרם גיבש יו"ר המנהלת את ההצעה, הוא התדיין עם נציגי איגוד הכדורסל, ארגון השחקנים וארגון המאמנים, שהביע תמיכה נחרצת בביטולו של ה"החוק הרוסי"
להלן עיקרי ההצעה:
• כל קבוצה תחויב לרשום בטופס המשחק לפחות שמונה שחקנים ישראליים. – כאשר קיום ישנן קבוצות אשר רושמות 7 שחקנים ישראלים בטופס המשחק ואף פחות מכך.
• כל שמונת השחקנים שירשמו יקבלו שכר מטעם הקבוצות, וזאת בהתאם לגילם ואופיים ע"פ שכר המחויב בחוק (חייל, נוער וכו')
• קבוצות אשר כמות הדקות של שחקניהן הישראלים יהיה הגדול ביותר – יתוגמלו כספית ע"י מנהלת הליגה
• מתוך מגמה ליצור עניין רב יותר במשחקי הליגה והזדהות עם שחקנים ישראלים, מספר השחקנים הזרים יוגבל. ע"פ ההצעה בטופס המשחק ירשמו לכל היותר חמישה שחקנים בעלי נתינות זרה – כאשר כיום ניתן לרשום מספר לא מוגבל של שחקנים זרים.
• בכל משחק נתון לא יהיו על הפרקט בעת ובעונה אחת יותר מאשר ארבעה שחקנים בעלי נתינות זרה. (כאשר אין הבדלה בין שחקנים זרים לבין שחקני בוסמן).
• כל קבוצה תוכל לרשום באיגוד הכדורסל מספר לא מוגבל של שחקנים בעלי נתינות זרה (כאשר אין הבדלה בין שחקנים זרים לבין שחקני בוסמן).
• במסגרת כינוס הדירקטוריון, יעלה נושא הפרשה לקרן פנסיה עבור השחקנים. ההצעה מדברת כי ההפרשה לקרן הפנסיה תיכלל בעלות השכר של הקבוצה לשחקן

להצעה זאת מספר יתרונות בולטים, אשר באים לידי ביטוי באספקטים שונים:
1. חיזוק מעמדם של השחקנים הישראליים וזאת ע"י החלת החובה לרשום לפחות שמונה שחקנים ישראליים בטופס וכן חיזוק מעמדם הכלכלי של השחקנים הישראלים. שכן, יותר שחקנים יקבלו שכר
2. הגבלת מספר הזרים אשר יכולים להירשם בטופס, תקנה המאפשרת לשחקנים הישראליים לקבל ביטוי רב יותר
3. מתן תגמול כספי לקבוצות שמספר דקות המשחק של שחקניהן הישראלים יהיה הרב ביותר
4. שימור המצב הקיים שבו ניתן לרשום באיגוד זרים ללא הגבלה
5. קירוב הקבוצות למצב בליגות המובילות באירופה ומתן מענה הולם לקבוצות המשתתפות במפעלים האירופאים. בדומה לליגות המובילות באירופה איטליה, יוון, ספרד וצרפת, שבהן מספר הזרים נע בין 6-7


שיטת המשחקים

מנהלת הליגה, עושה מאמצים רבים על מנת לעורר עניין רב במשחקי ליגת WINNER. כגוף, אשר קשוב מאוד לרכשי הציבור, ולאחר סקר ובדיקות נוספות שערכנו, עולה כי הסיבוב השלישי של ליגת WINNER לא התקבל באהדה. לכן מציע יו"ר המנהלת שיטת משחקים שונה, אשר מוסיפה עניין ומתח ובה כלולות סדרות רבע-גמר פלייאוף לקבוצות אשר ידורגו במקומות 1-8 בסיום העונה הסדירה (כשלב מוקדם לפיינל-פור ולא במקומו), ובנוסף קיום סדרת פלייאוף נוספת של הטוב מ-5 נגד הירידה לליגה הלאומית בין הקבוצו שידורגו במקומות 9-10.

להלן עיקרי ההצעה:

1.שיטת משחקים, בה ישוחקו שני סיבובי ליגה. בסיום הליגה הסדירה, שמונה הקבוצות אשר ידורגו במקומות 1-8 ישחקו סדרות הצלבה בשיטת הטוב מ-3 בשלב רבע גמר הפלייאוף (1-8, 2-7, 3-6, 4-5). ארבע הקבוצות שינצחו את סדרות רבע הגמר, יעפילו למפעל ה "פיינל-פור" ( כפי שהיה בעונה שעברה וכפי שיתקיים העונה) בו ישחקו את חצאי הגמר והגמר.

2. שתי הקבוצות, אשר ידורגו במקומות 9-10 בסיום הליגה הסדירה, ישחקו בסדרת פלייאוף בשיטת הטוב מ-5 נגד הירידה.


כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();