צביקה שקף. כיף לשמוע, אבל האם זה ראויצהוב חולה
ספסל ,13/11/2015

צביקה שרף, יורם ארבל, ארז אדלשטיין, תקשורת הספורט ומכבי תל אביב. כולם על הגריל, ואף אחד לא יישאר נקי מזה. גרייבסקי לשישי בטור נזעם במיוחד. עורך דין פרטי נשכר למקרה חירום.-- אוהד גרייבסקי --

קורה שיש לקבוצה עונה גרועה. קורים מקרים שנכשלים באירופה ובליגה. זה קורה לכל הגדולות. אין קבוצה שלא עוברת משבר שכזה. אבל האישיו בנושא של מכבי תל אביב זאת לא התוצאה. זאת הדרך, כמאמר הקלישאה.

בשתי מילים: גועל נפש. בלי להתייחס ליכולת החלשה של הצהובים באירופה ובליגה, יש דרך להיפרד ממאמן. יש תקופות רעות, יש טעויות בבניות של קבוצה (ומכבי נבנתה לא מאוזנת, עם קו קדמי בעייתי וקו אחורי שלא שומר. אבל את הכול אפשר לתקן) ומה שמכבי תל אביב עשתה לגודס עד הפיטורין שלו זאת בושה וחרפה. רוצים להחליף מאמן? זכותכם. אל תפיצו כל שנייה בתקשורת שגודס שם עד שתמצאו מאמן. תמצאו מאמן ותפטרו אותו בצורה מכובדת, ולא כל שתי שניות לזרוק ציטוט חדש לעיתונות להראות שמחפשים מאמן. מפתיע אותם שאף אחד לא רוצה לבוא לשם? אותי ממש לא. מאז הפועל ירושלים של תחילת שנות האלפיים לא היה כזה בית קברות ולחץ למאמנים. מי ירצה לעזאזל למקום כזה? הקבוצה שהייתה פעם משאת נפשם של מאמנים הפכה להיות חלום בלהות. שום מאמן לא יעזור כשאין יד מכוונת מקצועית לטווח ארוך, עם התערבות גסה של ההנהלה בצד המקצועי. אם מכבי תל אביב זאת הקבוצה של המדינה, צריך להקים וועדת חקירה ממלכתית איך אבי אבן עומד על הקווים באחד המשחקים הכי קריטיים שהיו למכבי בשנים האחרונות.

מצד שני, אני חייב לפרגן לדיויד פדרמן ושמעון מזרחי. בזמן שכולם דנו בפיטורין של גודס, באבי אבן ודני פדרמן, הם הלכו ודאגו לשים את הקבוצה שלהם ביורוליג לעוד שנים ארוכות. לא מסוגלים לנצח קרבות פשוטים, אבל רשמו השיג מרשים במלחמה על שימור מעמדה של מכבי תל אביב באירופה ובארץ. וזה כנראה כל ההבדל.

ומילה לסיום על צביקה שרף: צודק צביקה שאמר שאם מכבי תפנה אליו הדבר הראשון שהוא צריך לעשות זה להגיד ליו"ר של אשדוד. בין אם התכוון או לא, אין שום אישור למכבי לדבר איתו תחת חוזה. רק לאשדוד. וגם אם הוא ילך, אשדוד חייבת לדרוש לקבל פיצוי כספי + מקצועי. ובכל זאת אם יחליט ללכת, לעזוב את אשדוד בתחתית בשביל מועדון נעוריו, זאת לדעתי בושה, שערורייה, זילות במעמד המאמן. אני מאוד מעריך את צביקה כמאמן ואיש מקצוע. ככה הוא רוצה שיזכרו אותו?


ביקורת על התקשורת

זה היה אמור לקרות בטור הקודם, אבל קרו מאז כמה דברים בעלי קצת יותר משמעות. אז הנה זה בא. ומי שיש לו בעיה, המייל שלי למטה, המספר שלי נמצא אצל עורכת האתר.

* בפרומו לחמישיות הוצגו שלושת האנשים אשר הולכים להיות בתכנית: עידו גור, פיני גרשון וארז אדלשטיין. שתי בעיות עיקריות יש לי עם זה. קודם כל, השילוב של אדלשטיין ופיני. מעבר לעובדה שזה הופך את הפאנל ללא מאוזן, אשר לאורך השנים היה עם שני אנשי תקשורת ואיש מקצוע אחד, הוא יכיל בתוכו את מאמן הנבחרת והאחראי על נבחרות ישראל. שני אנשים מאיגוד הכדורסל. אתם רואים מצב בו קורה מקרה בתוך האיגוד, או שקשור לאיגוד ושחייב התייחסות, ומישהו משניהם יוצא נגד איגוד הכדורסל? בכלל, מאיפה הרעיון לתת לגרשון ובן חסותו לאורך השנים (ועוזרו בירושלים ואולימפיאקוס), ששניהם ידועים כחברים טובים וביחסים של מורה ותלמיד, להגיש תכנית משותפת? מה, אין מפסיק אנשי מקצוע כקונטרה לאחד מבין השניים?

*אז לפני שבוע התראיין דני פדרמן ב"שער השבת", תכנית המסקרת את הכדורגל ישראלי, על הדברים של פיני ועל מצב הקבוצה. בלי שום סיבה מובנת, דווקא לשער השבת. מבלי להתייחס לדברים של פדרמן עצמו (האמת, כאמור, נמצאת איפה שהוא שם באמצע. פיני לא חף מטעויות ומהתנהלות, אבל על ההתנהלות של מכבי תל אביב וההנהלה שלה אפשר לכתוב רב מכר), למה? מה לשרף, קלינגר ונמני ולספורט הזה? מה לתכנית על כדורגל לארח את דני פדרמן? נראה לכם שבארה"ב תהיה תכנית על כדורסל שתארח את טום בריידי (שחקן פוטבול) לדבר על המשבר שלו מול הקבוצה שלו? למה לא בחמישיות, יציע העיתונות או אפילו חדשות הספורט? באמת שלא מובן. זה יכול היה להיות הרבה יותר פתטי אלמלא גלדסטון ואלי סהר באולפן. אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם היו משאירים אותו לבד עם קלינגר נמני ושלמה שרף. פטתיזציה בהתגלמותה...

*חמש דקות אחרי שצפיתי במשחק של הפועל ירושלים מול גלאטסריי (זה המשיך בשבועות האחרונים) עשיתי השתק על הקול, ונתתי ליוטיוב לקחת אותי למחוזות מוזיקליים רוקיסטים תוך כדי המשחק (הפועל, אגב, נראתה יותר טוב עם ברוס ספרינגסטין ברקע). שני דברים הוציאו אותי מדעתי. ראשית, צביקה שרף בעמדת הפרשן. לא בגלל התוכן (כיף לשמוע אותו מפרשן), אלא בגלל העיקרון. למה מאמן בליגת העל, מאמן במשרה מלאה (שלא כמו אדלשטיין עד מזמן, שמעבר לעניין הכספי, אדלשטיין מאמן את הנבחרת, משהו שעוד אפשר לחיות איתו בשלום) מקבל עמדת פרשן מול קבוצה שהוא אמור לשחק מולה? זה מצטרף לפיני גרשון בעונה שעברה שפרשן תוך כדי אימון במכבי. זאת לא זילות במעמד המאמן בארץ ? אז לאנשים שמזדהים איתי, אני ממליץ על ברוס ספרינגסטין. גם לד זפלין הולך טוב עם יורוליג.

*אוי יורם ארבל אוי יורם ארבל. האיש שהיה פיגורה ועונג בשידורים, האיש שאחראי משפטים וציטוטים לפנתיאון כמו "ככה לא בונים חומה" הפך ללעג ולקלס בשידור. משפטים כמו "גפני קלע שלשה אחת במשחק מול מכבי, עכשיו הוא רוצה עוד אחת" וכדומה (שחקן של 40% מקשת השלוש), מוציאים את החשק מלראות כדורסל. וספורט בכלל. האם לא מגיע לנו צופי הספורט חוויית צפייה גם מהשדרים? האם חובבי הכדורגל לא מרגישים טוב יותר שהם שומעים את שפיגלר הבן ואיווניר? ארבל, לדעתי, כבר עבר זמנו ובטל קורבנו. הבינו את זה בערוץ הספורט וגם בערוץ 1. יש בספורט הישראלי כמה וכמה פרשנים ששווים לנו הצופים את התענוג הזה של שידור המשחק (רסקין, איינשטיין, סער ואולי אפילו גלדסטון ).


ליגת העל מחזור 5

זה היה שבוע צרוף הנאה מבחינתי(מבלי להתייחס למשחקים של אמש). לא בגלל רמת המשחק, אלא הקונספט שבתוכו. כבר בשבוע החמישי לליגה אין אף אחת מושלמת. לא זוכר מזמן אחרי חמישה מחזורים שהליגה צמודה כל כך, כאשר ניצחון לכאן או לכאן משנה בשבוע הבא כל כך הרבה בטבלה. מעל הכול, זה הניצחון של אשדוד במנורה מבטחים. לא משחק מדהים של הקבוצה של צביקה (מלבד גארט המדהים), אבל רפיסות וחולשה הזויה של שחקני מכבי תל אביב. חיפה, אחת הקבוצות שהתחילו את העונה במומנטום מדהים, מעבר לכל ציפייה, מפסידה בהרצליה, שמתחילה להתעורר ולהראות המון כישרון, עם או בלי מורן רוט. נהריה שהייתה על הגל נכנעה לקרית גת, שעל הנייר אמורה להיות אחת המועמדות לרדת ליגה, אבל כרגע עושה קולות וצרות למי שמשחקת מולה. נס ציונה מפרקת את חולון (ונדב זילברשטיין יכול להגיד מה שהוא רוצה, ברגע שמפרקים לו את השלישייה אדווין- נעימי- סימפסון מפרקים לו את הקבוצה. מצד שני, כשהם מתחברים הם יכולים לנצח כל אחד), וירושלים אוי ירושלים. מה שנעצר מול מכבי הרס שני משחקים ביוון ובראשון לציון. ההתרסקות ברבע השלישי במשחקים האחרונים עולה לקבוצה של פרנקו ביוקר, ואם זה לא ייעצר בקרוב, עוד יתכן שאלופת המדינה תתגלה כחולה בתסמין האלופות הישראלי (לזכות ירושלים יאמר שהיא ניצחה באירופה משחק קריטי עם שישה שחקנים משחקני הרוטציה).

ומחמאות לשלושה אנשים לסיום:

שרון דרוקר. מנצח את ירושלים, מעלה את קבוצתו למקום הראשון בליגה, ומרחק נגיעה מהשלב הבא בגביע פיב"א, תוך כדי שהקבוצה מציגה כדורסל מהיר, עם ריצות שלא פעם ניצחו לכתומים את המשחק.

שרון אברהמי. במשחק הראשון שלו בליגה הוא מנצח את אילת (סיפור בפני עצמו. הייתי בטוח שהקבוצה של שיבק תהיה אחת הקבוצות החזקות בליגה, מתוך תפיסה על התחזקות של הדרומיים ברוב העמדות שלהם. עכשיו זה חורק, שיבק פוטר, שחקנים מתנדנדים, ואילת סוגרת את ליגת העל), ונותן להפועל תל אביב המון אויר לנשימה. אברהמי לא זכה להוביל את הפועל תל אביב לליגת העל. עכשיו זה הזמן שלו לעשות את זה בליגת העל.

עוז בלייזר. כרגע הישראלי היציב של הליגה, שבוע נוסף שהוא נותן מספרים ויכולת טובה, גם כשהקבוצה שלו מפסידה. אחרי חמישה מחזורים, הפוורוד מעמיד ממוצאים של 13.6 נקודות ו6.6 ריבאונדים למשחק, עם חמישה משחקים רצופים מעל 12 נקודות. יחד עם אבירם זליקוביץ (11.8 נקודות ב27 דקות) בר טימור (12.8 נקודות ב26 דקות) עמית שמחון (11.6 נקודות ,52.6% ל3) ושון דוסון (11.8 נקודות ו5.0 ריבאונדים למשחק) אפשר פשוט להתגאות שלמרות הכול, יש כאן כדורסלנים ישראלים צעירים שמצליחים לעשות את זה שבוע אחרי שבוע.

וכל מילה על מאיר טפירו הוותיק (13 נקודות,4 ריבאונדים ו5 אסיסטים בניצחון של קריית גת) מיותרת. תענוג תמידי.


Its all about the money

אני לא משתגע על המעבר של היורוליג לשיטה החדשה. זאת שהופכת אותו תרתי משמע למועדון סגור, עם מעט הזדמנויות להיכנס אליו. אבל אני לא מתרגש מזה גם. כי מהיום הראשון שארגון יול"ב הוקם, מה שעניין אותו זה לעשות כסף. הכדורסל זה משני. מצד שני, כל הסיפור הזה פותח הזדמנויות חדשות לפיב"א להעמיד מפעל ראוי, עם קבוצות שלא יכנסו ליורוליג מרוסיה, טורקיה, יוון, ספרד וישראלית אחת או שתיים. אני רואה כאן מצב של win win. יצליח? ימים יגידו.


שופטים עלינו

לפני כמה שבועות פורסם בידיעות אחרונות תחקיר על שופטי הכדורגל בישראל. נמצא שהבכירים מבינם הינם בעלי תארים מתקדמים, עובדים בעבודות מכובדות, משפטנים, מהנדסים וכו'. תהיתי לעצמי האם הדבר דומה גם אצל שופטי ליגת העל שלנו. אז לאחר בירור קצר (קיצר, הסתכלתי באתר של מנהלת הליגה) מסתבר ש: גילי כהן עובד כאיש מכירות, גיל עובד מורה למדעי המדינה ולאזרחות, פיני רימון עובד כמנכ"ל מעריב מנויים, כפיר מועלם מנהל מחלקת מיסים במשרד רו"ח, עמית בלק מנהל יבוא וברק ליברמן הוא מאמן אישי ובעלים של בית ספר ללימוד משחק ברידג'. משופטי העבר, אגב, ראובן ווירובניק עבד באל על כסמנכ"ל משאבי אנוש (יצא לפנסיה), דוד דגן בעל עסק פרטי, וטוד וורניק עבד ככלכלן.

לתגובות: t5550@walla.com

כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();