דרוקר, מחפש מפתחות באוסטנדמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלום
ספסל ,31/01/2008

במשך שלושה חודשים עמדה מערכת הסטטיסטיקה המקצועית של "ספסל" לרשותכם בחינם. מהיום, כרוך השירות בתשלום ולכם יש את האפשרות לבחור את המנוי המתאים לכם. הסברים מלאים בפנים, פלוס דו"ח היסטורי מעונת 03/04 שהוכן במיוחד לשרון דרוקר לקראת חצי גמר גביע יול"ב, על מנת להמחיש את יעילות המערכת.

מערכת הסטטיסטיקה המקצועית של "ספסל", שמקלה את עבודתכם כמאמנים, סקאוטים, שחקנים או עיתונאים, עמדה לתקופת ניסיון בחינם. התרשמתם, שלחתם הערותיכם ואנחנו מצידנו עשינו הכל כדי לפתור את כל הבעיות שהיו. החל מהיום, השימוש במערכת הנתונים כרוכה בתשלום, כאשר לפניכם עומדות שלוש אופציות: מנוי חד-פעמי, חודשי או חצי-שנתי.

מאיפה מתחילים?
אין יותר פשוט מזה: לוחצים "סטטיסטיקה" בתפריט הראשי של ספסל מצד שמאל, ואז על "סטטיסטיקה מקצועית".
נרשמים למערכת ולמערכת התשלומים של PAYPAL ומתחילים.

בתור התחלה, תצטרכו להירשם במערכת בדף הכניסה. תתבקשו להזין כתובת אימייל, שם משתמש וסיסמה שילוו אתכם כל עוד תשתמשו במנוי. שימו לב: הכניסה למערכת תתאפשר רק מהמחשב ממנו נעשתה ההרשמה הראשונית - אין אפשרות להעביר את הסיסמה ממחשב למחשב!

לאחר שסיימתם את תהליך ההרשמה ל"ספסל", יופיע כפתורי ההרשמה לאתר PayPal, דרכו תעשה גביית הכסף בעבור המנוי. במידה וכבר יש לכם יוזר, תוכלו כמובן להשתמש בו, ואם לא, תוכלו ליצור חשבון חדש. שימו לב כי חובה להשתמש בתהליך ההרשמה באותה כתובת אימייל גם ל"ספסל" וגם ל-PayPal.

לחוששים מביניכם, הבחירה ב-PayPal נעשתה אחרי בדיקה מדוקדקת של כל האופציות, כולל אתרים ישראלים. PayPal הוא אתר ותיק ואמין, המשרת בין היתר את רוכשי E-Bay. כדי לפתוח בו חשבון תצטרכו כרטיס אשראי בינלאומי.

כמה זה עולה?
לפניכם שלושה סוגי מנויים:
1. מינוי חד-פעמי, התקף ליום בו נרשמתם ולמחרת בעלות של 5 דולרים
2. מינוי חודשי - תקף לחודש מהיום בו שילמתם בעלות של 15 דולרים
3. מינוי חצי שנתי - תקף לשישה חודשים מהיום בו נרשמתם בעלות של 55 דולרים
* החיוב מתבצע על מלוא הסכום מיידית לאחר ההרשמה

מה יש במערכת?
כל הצלבות הסטטיסטיקה האפשריים שהצלחנו לחשוב עליהן, שעוזרות למאמנים, שחקנים, עיתונאים ואוהדים להגיע בקלות יותר למפתחות הסטטיסטיקה החשובים ביותר, וכך לפשט את המשחק. השימוש פשוט ולא מסובך, ואם בכל זאת יש שאלות, נשמח כמובן לענות עליהן.

איזה ליגות תמצאו אצלנו?
ליגת העל לגברים, ליגת העל לנשים, ליגה לאומית גברים, נתוני הפועל ירושלים וגליל עליון בלבד בגביע יול"ב וכל נתוני קבוצות בית ב' של היורוליג בו משחקת מכבי ת"א.

דוגמא היסטורית
כדי להמחיש לכם את יעילות המערכת, הוצאנו מהמגירה סיפור קטן. בעונת 03/04, אז זכתה הפועל ירושלים בגביע יול"ב, נהג מאמנה שרון דרוקר לקבל מאיתנו דו"ח סטטיסטי מפורט של מפתחות היריבה. לפניכם עומד הדו"ח שהוא קיבל לפני המפגש הכפול בחצי הגמר המפעל.

ירושלים יצאה למשחק החוץ מול ז'לז'ניק (שניצחה אותה פעמיים בשלב המוקדם), כאשר עבור האדומים גם הפסד צמוד נחשב לסוג של ניצחון מאחר והגומלין היה בבית. בהתאם לנסיבות, לניתוח המפתחות לקחנו בזמנו את כל משחקי הבית של ז'לז'ניק באדריאטית ובגביע יול"ב, כאשר שלושה מהם, בהם היא ניצחה ב-3 נקודות הפרש ומטה, החשבנו כהפסדים. לפניכם המפתחות שהוגשו אז למאמן שרון דרוקר (שימו לב, בצהוב מודגשים הנתונים של המשחק עצמו לאחר שהתקיים):

ירושלים הפסידה בחוץ על חודה של נקודה (70:69) ובכך הכשירה את הקרקע להעפלה לגמר גביע היסטורי מול ריאל מדריד אחרי ניצחון ביתי (76:79).

במערכת שלנו תוכלו להוציא את הדוחות הבאים:
נתונים קבוצתיים
חתכים של נצחונות מול הפסדים
בעזרתם תוכלו לדוג את המפתחות לנצחון על היריבה שלכם.
קחו לדוגמא את הפועל ירושלים לפני שנתיים. קליק אחד במערכת כבר היה מראה לכם שהקריטריון הכי חשוב שלה באותה עונה היה יחס אסיסטים לאיבודים: בניצחונות היא מסרה 19.4 אס', ואיבדה 13.1 כדורים בלבד. בהפסדים היחס התהפך: 14.1 אס' בלבד לעומת 15 איב'!

באותו חלון הייתם גם יכולים לראות שבשבעת הפסדיה קלעה ירושלים רק 65.4% מקו העונשין, ואילו בניצחונות 77.6%, ושמעבר לקשת היא קברה בניצחונות 7.4 שלשות ב39%, לעומת 5.6 שלשות ב30% בהפסדים.

חתכים של בית/חוץ
כאן תוכלו לראות למשל למה גלבוע/עפולה היא קבוצת הבית הכי גרועה בליגה. בחוץ היא לוקחת 6.8 ריבאונדים יותר (כולל 2.1 בהתקפה), מאבדת 2.2 כדורים פחות והולכת לקו 5.2 פעמים יותר.

סטטיסטיקה לפי משחקים מסויימים
תוכלו להוציא דו"ח של סטטיסטיקה מצטברת של קבוצה רק במשחקים שמעניינים אותכם. זאת אומרת אם אתם רוצים לדעת למה עירוני נהריה מנצחת רק את החלשות, תבחרו את המשחקים שלה מול מכבי ת"א, נהריה ובני השרון, ותראו שסשה אוצוקולייץ' קולע נגד הצמרת רק 8.8 נקודות עם 23% לשלוש ו-63% מהקו, אשאנטה ג'ונסון יורד ל-8.8 נקודות בלבד והקבוצה כולה מתרסקת בריבאונד ובאחוזים מעבר לקשת.

סטט היריבים נגד קבוצה ספציפית
תבחרו קבוצה ותקבלו מה עשו כל השחקנים בליגה נגדה. כך תוכלו לראות איזה שחקנים ובאיזה עמדות קלעו הרבה נקודות נגד הקבוצה הזאת. בליגת הנשים לדוגמא, מול בני יהודה בלטו איינה ווקר עם 30 נק' ו-12 ריב', דיאנה ג'קסון עם 26 נק' ו-15 ריב' וצ'סיטי מלווין עם 25 נק' ו-6 ריב'. כולן הלכו חזק לריב' התקפה וניצלו נקודת תורפה של הכתומות.


איינה ווקר. הצטיינה מול בני יהודה

השוואה בין שתי קבוצות
זוהי השוואה של ראש בראש, תוכלו לבחור שתי קבוצות ולראות מה עשו זו מול זו במפגשים ביניהן העונה בליגה.

הגנה לפי עמדות
בחרו קבוצה ותוכלו לראות כמה קלעו נגדה מכל עמדה במגרש.
כאן למשל תוכלו לראות שלמכבי חיפה יש בעיה בהגנה על הקו הקדמי: מספרי 4-5 שמשחקים נגדה העונה רושמים בממוצע 37.9 נקודות, 19.5 ריבאונדים ולא פחות מ-11.4 זריקות עונשין!

פירוט התקפה והגנה
בחרו קבוצה ותוכלו לראות מה היא עשתה מבחינה קבוצתית ומה עשתה היריבה שלה בכל מחזור ומחזור. כך למשל אפשר לראות את הקושי של מכבי ת"א ביציאה מהיכל נוקיה בפתיחת היורוליג בשני משחקי הבית הראשונים שלה היא עצרה יפה את היריבות על 43.2% לשתיים ו-4 שלשות ב-27%, אבל בחוץ היא ספגה 59.7% לשתיים ו-11 שלשות ב-44%, ולפיכך ממוצע הספיגה שלה בחוץ היה גבוה ב-23.5 נק' יותר מאשר בבית!

רבעים
כאן תוכלו לדעת באיזה רבע הקבוצה היריבה טובה יותר. מכבי אשדוד למשל מליגת הנשים פותחת מצוין את הרבע הראשון (2.5+) והשלישי (1.2+), אבל היעדר הרוטציה גורם לה לירידה ברבעים שסוגרים מחציות, ובעייה מנטלית קשה גורמת לה להפסיד את הרבע האחרון בהפרש ממוצע של 4 נקודות, ועלתה לה בהרבה ניצחונות לאורך העונה.

ניתוח ספסלים
כאן תוכלו להשוות מה עושה החמישייה של הקבוצה ביחס לספסל שלה. מילאנו למשל סיימה את דרכה ביורוליג בשלב מוקדם בגלל היעדר ספסל: המחליפים שלה קלעו 14.8 נקודות בלבד, וכל הנטל נפל על החמישייה. לשם השוואה, הקבוצה עם הספסל הכי גרוע מלבדה קולע לפחות 20.0 נקודות. במילאנו, החמישייה קלעה כמעט 80% מסך נקודות הקבוצה, והתקשתה להחזיק לאורך משחקים שלמים.

השוואת ישראלים מול זרים
פה אפשר לראות איך מתחלקת חלוקת הדקות והנקודות בין הישראלים לבין הזרים. בבני השרון למשל, הישראלים מאכזבים מאוד ב-11 המחזורים הראשונים עם 27.3 נק' בלבד - יותר מחצי של טפירו כמובן. בירושלים, הישראלים מובילים את הליגה בפער ניכר עם 56.3 נק' ב-124 דק' בממוצע, אבל הזרים אחרונים בהפרש עצום. הם קולעים 32.8 נק', כאשר הזרים הבאים בתואר הם אלו של גליל בפער של 12.5 נקודות!


באוורס. הזרים של ירושלים לא פוגעים

נתונים אישיים
חיתוכים נצחונות/הפסדים/בית/חוץ
כאן תוכלו לבחור שחקן ספציפי ולראות אותו בבית מול חוץ, בנצחונות מול הפסדים, אתם כבר יודעים כמה זה חשוב.
וונטיגו קאמינגס לדוגמא, בשני משחקי הבית הראשונים לא מצליח להביא את היכולת שלו לידי ביטוי, ורושם 3.0 נק' בלבד, כאשר אפילו מהקו הוא עומד על 40%. בחוץ הוא עולה ל-8.0 נק', זורק יותר ומדייק ב54% לשתיים לעומת 22.2% בלבד בבית.

ניב ברקוביץ' מהפועל יקנעם/מגידו רשם בשני הניצחונות הראשונים של קבוצתו 21.5 נק', 9 קליעות עונשין ב-90% דיוק ו-3.5 חטיפות, אבל בשני ההפסדים ירד ל-3.5 נק', לא הגיע אפילו פעם אחת לקו והסתפק בשתי חטיפות. בנוסף, אחוזים לשתיים ירדו מ-61% בניצחונות ל-18% בהפסדים.


ברקוביץ'. הברומטר של הקיבוצניקים

סטט מול קבוצה ספציפית
כאן תוכלו לראות מה עשה שחקן מסוים מול קבוצות מסויימות. אפשר לבחור את הנתונים שלו מול קבוצה אחת, ואפשר להשוות ולבדוק מה עשה מול מספר קבוצות.
לדוגמא: בקדנציה הקודמת שלו בארץ, רשם אוטיס היל בעשרת המשחקים מול מקומות 1-3 רק 15.0 נק', וקלע מהשדה ב-61% בלבד. מול הקבוצות במקומות 5-12, הוא רשם 17.8 נק' ב-74% מהשדה!

השוואה בין שני שחקנים
תוכלו להשוות בין שחקנים בממוצעים העונתיים שלהם וגם במפגשים ביניהם ראש ראש בליגה.
לדוגמא, לייני סלווין רשמה במהלך העונה שעברה 9.2 נק', 4.7 אס' ו-3.8 ריב' לעומת 6.8 נק', 2.5 אס' ו-3.3 ריב' של שירי שרון. במפגשים בין רמלה לרמת חן, הפערים התחדדו לטובת סלווין, שקלעה 6.4 נק' והלכה לקו פעמיים יותר משרון.

מובילים בנקודות וריבאונד לדקה
כאן תוכלו לראות טבלאות יעילות לפי דקה.

מדד יעילות
דירוג השחקנים בליגה לפי נוסחת יעילות פשוטה שמשקללת את התרומה שלו לפי הקטגוריות הסטטיסטיות השונות.

פירוט סטט ממחזור מסוים
סתם מתחשק לכם לדעת מה עשה כל שחקן במחזור השלישי, תבחרו מחזור ותקבלו טבלה של כל השחקנים בליגה במחזור השלישי מבחינת נק', רב' ואסיסטים.

דו"ח כל השחקנים
כאן תוכלו לקבל את שורת הסטטיסטיקה של כל השחקנים בליגה.

דוח לפי שם
הקלידו שם שחקן וקבלו את הסטטיסטיקה שלו בכל הקריירה. כולל שחקני עבר. כך תוכלו לראות את הנתונים של ווינפרד קינג בעונת 92/93 לעומת נואל פליקס בעונת 06/07.

------
אנחנו מקווים שתהנו מהמערכת ותמצאו אותה קלה לשימוש.
אם יש לכם הערות, תיקונים שאלות או רעיונות והצעות לשיפור, אפשר לפנות אלינו באי מייל הרגיל.


כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();