רבינוביץ'. חתם עשור עם גביעפנינת השרון רעננה מתמיד
ספסל ,26/05/2012

עד לפני חודש וחצי ארון הגביעים והתארים של מחלקת הנוער העירונית ברעננה היה ריק. מאז לא פחות משמונה זכיות גרפו השחקנים והשחקניות מהעיר שכלל לא נמצאת ב-20 הגדולות בישראל. ערן טסל, המנהל הארגוני של המועדון מסכם שנה חלומית.

,עונת המשחקים 2011/12 הגיעה לסיומה וברעננה, פנינת השרון יכולים לסמן וי ענק על השנה שהייתה.

נכון, קבוצת הבוגרים שנפרדה מבני השרון והוקמה מחדש (ממש ברגע האחרון) בליגה הארצית אמנם לא הצליחה להעפיל לליגה הלאומית למרות שהייתה בתמונות העלייה עד מחזורי הסיום (סיימה שלישית), אבל עם קצת סבלנות גם זה יקרה ורעננה תהיה בליגה הלאומית, שם תמשיך לתת את הבמה לכדורסל ישראלי בכלל ורענני בפרט, כפי ששואף ראש-העיר נחום חופרי.

אבל מערב לכך, שימו לב לנתונים המדהימים של הקבוצות הרענניות (בנים ובנות) העונה -

8 משחקי גמר על כל הקופה - 8 הצלחות!

שלושה מתוך שישה מגביעי-המדינה שחולקו בערבי הגביעים המסורתיים של איגוד הכדורסל (נוער לאומית, נערים א' לאומית, ילדים א', נערות א',נערות ב' וילדות) הלכו לעיר שהיא לא ברשימת 20 הגדולות בארץ מבחינת אוכלוסייה ...

אלה נתונים בלתי נתפסים, שספק אם היו בעבר וספק לא פחות גדול אם יחזרו אי-פעם.

רק כדי לסבר את האוזן, להלן תקציר הזכיות (לאו דווקא בסדר כרונולוגי(:

1. קבוצת הבוגרים – מחזיקת גביע האיגוד אחרי ניצחון בסדרת הגמר על העולה הטרייה לליגה הלאומית, מכבי קריית גת.
2. נערות א' לאומית – אלופת המדינה לאחר ניצחון בסדרת הגמר על מכבי אשדוד.
3. נוער לאומית – מחזיקת גביע האיגוד אחרי ניצחון כפול בסדרת הגמר על מכבי עופר ראשל"צ, קבוצת הבת של אלופת המדינה לנוער.
4. נערות א' לאומית – מחזיקת גביע המדינה אחרי ניצחון בגמר על מכבי אשדוד.
5. תיכון מטרוו-ווסט בנים – עלייה לליגת העל אחרי טורניר יוצא מן הכלל בגליל עם ניצחון בגמר על ליידי דייויס ת"א.
6. תיכון אוסטרובסקי רעננה בנות – אלופת ליגת העל לתיכונים בפעם השלישית ברציפות! אחרי ניצחון בגמר על הרב תחומי נהריה.
7. ילדים א' לאומית – מחזיקת גביע המדינה לאחר ניצחון בגמר על הפועל ירושלים.
8. נערות ב' לאומית – מחזיקת גביע המדינה בפעם השנייה ברציפות עם W בגמר נגד מכבי ראשל"צ.
• אל רשימת התארים והזכיות ניתן לציין גם את העפלתה של מכבי רעננה לליגה הלאומית לנשים.


נווה. הבוגרים זכו בגביע האיגוד

במשך העשור האחרון הייתה רעננה חלק בלתי-נפרד מצמרת כדורסל הנוער/נערות בארץ, וכבר רשמה זכיות באליפות המדינה לנערות א' לאומית עם גביע (בתור הזהב של לירון כהן ונילי נאתכו ביחד עם טל נתן), באליפות המדינה לנערים לאומית (עם רון נוה על הקווים וניצן חנוכי וניר גולן על הפרקט) וכמובן זכיות באליפות התיכונים לבנים (2000, 2004) ולבנות (2000 וכמובן הזכיות האחרונות ב-2008, 2010-12), אבל השנה הזו היא שיא מבחינת כל מי שנמצא בכדורסל הרענני.

עד לפני חודש וחצי לא היה בארון של עירוני רעננה גביע אחד, ואז הגיע גביע-המדינה הראשון בהיסטוריה עם הזכייה המרגשת של הילדים א' לאומית. עבר חודש ואל הארון (שטרם נבנה...) הצטרפו שני גביעים נוצצים נוספים שהוכיחו שמנחוס הגביע נשבר. בלא מעט מקרים בעבר רעננה תמיד הייתה ליד ונשארה עם תחושת הכמעט ועם המחמאות. מעין חוסר-מזל, קרמת גביע רעה.

אפשר לקחת כדוגמה את גמר-גביע המדינה לילדים מלפני 3 שנים (גם אז נגד הפועל ירושלים), כשירין איינהורן הצטיין עד למחצית אבל נפצע מיד לאחר ההפסקה ולא הצליח לחזור. שנה לאחר מכן הגיעה קבוצת הנוער לאומית בעמדה טובה לחצי-הגמר נגד עמק-יזרעאל, אבל חסרה את שי קליינמינץ עקב פציעה והודחה עם שני הפסדים צמודים. בזכייה ההיסטורית של הילדים השנה המזל התהפך - שלשת ניצחון ממש לפני הבאזר ברבע-גמר א' בכפר-סבא, חיסרון עקב פציעה של שחקן מפתח בשורות עמק-יזרעאל, ברבע-גמר ב', שתי החטאות-עונשין מכריעות של הפועל אוסישקין תל-אביב 4 שניות לסיום משחק הגומלין בחצי-הגמר וחיסרון של שחקן חשוב במערך הירושלמי במשחק הגמר. התיקון נעשה - כנראה שהפעם היה כתוב מלמעלה "רעננה" על הגביע...

מחלקת-הנערות של מכבי רעננה אמנם נהנתה מהזכיות המרשימות של תיכון אוסטרובסקי בראשות יוני דנישבסקי, אבל התארים הגדולים באמת בנערות א' לאומית חמקו מידה בשנים האחרונות. בשנה שעברה קיבלנו קדימון עם זכייה בגביע-המדינה לנערות ב' והשנה הגיע שחזור של התואר ומיד אחריו זכייה גדולה בגביע ועכשיו גם באליפות של קבוצת הנערות א' לאומית וזאת אחרי עונה בה היא שלטה לכל אורך הדרך בצורה ברורה.

אז מה עושה את ההצלחה של רעננה? צריך להסתכל על כך כדרך, גם בשנים שבהן לא הגיעו התארים (בוודאי לא בכמות כזאת כמו העונה). אמנם השנה הייתה שנת שיא כשהכול התחבר בצורה מדהימה ולראש-העיר כבר נתפסו השרירים מרוב הנפות, אבל בפנינת השרון משקיעים המון בספורט כבר שנים ארוכות, החל כאמור מהמדיניות שמתווה נחום חופרי, דרך מנהל מחלקת-הספורט, מאיר ברנשטיין (וקודמו יורם חרוש), שעוזר, תומך ובעיקר מעורב הן ברמת המאקרו אבל גם ברמת המיקרו ביחד עם מיכאל רייזמן, מחזיק תיק הספורט בעירייה. צריך לקחת בחשבון שברעננה הרוב המוחלט של ענפי הספורט עובר דרך העירייה (ויש הרבה ענפים מצליחים ברעננה) ועם זאת מצליח ברנשטיין, שגם מגיע בעצמו ללא מעט משחקים, לעשות את העבודה בצורה מקצועית ולהכיר כל פרט הנוגע לתחום.


דנישבסקי. עוד תואר לארון

בשדרת הניהולית במחלקת-הנוער של עירוני רעננה נמצאת זיוה לב-דגן (4 עונות במועדון) ומתחתיה ערן טסל, המנהל הארגוני ב-6 השנים האחרונות ובעיקר רון נוה, המנהל המקצועי (שנה רביעית בקדנציה השנייה שלו), שגדל במועדון מגיל צעיר ואימון בו בכל הרמות לאורך שנים ארוכות. הוא האיש שמתווה את "הכדורסל הרענני", וכשמדברים על דרך, שימו לב לנתון הסטטיסטי הבא: קבוצת הנוער לאומית סיימה כהגנה הטובה ביותר מבין כל קבוצות הנוער לאומית העונה - וכך בדיוק גם קבוצת הילדים א' לאומית! זה מצטרף לקבוצות הנערים א' לאומית, שהייתה בעלת ההגנה היעילה ביותר מבין כל קבוצות הנערים ששיחקו בבתים העליונים ולקבוצת הנערים ב', שהציגה את ההגנה השנייה בטיבה מבין כל קבוצות הגיל שלה בארץ.

אגב, משחק ההגנה הוא רק אחד מסימני ההיכר השל "הכדורסל הרענני" - מי שחי את כדורסל הנוער בארץ יודע שברעננה שמים דגש רב על טכניקה אישית גבוהה, משחק חדירות משובח ותנועה רבה בהתקפה. לא במקרה קיבלו במועדון מחמאות ממאמנים. רבים שצפו בערב הגמרים האחרון ברמלה וציינו שהם הכי נהנו לראות בכל הערב הזה את הכדורסל שהציגה הקבוצה מפנינת השרון.

אז המשכיות היא שם משחק, ולכן זה לא מפתיע שמי שזכו השנה בתארים הם שני המאמנים הוותיקים ביותר במחלקה (לאו דווקא בגיל), שרון שוורץ עם הנוער ונבחרת מטרווסט וראובן רבינוביץ' עם הילדים, עם רצף של כעשור במחלקת-הנוער לכל אחד מהם. אליהם יש לצרף כמובן את נוה, שרשם את הזכייה בגביע-איגוד עם הבוגרים.

במחלקת-הנערות של מכבי רעננה, שגם היא נמצאות תחת אחריות עירונית, האיש המרכזי והמנהל המקצועי הוא יוני דנישבסקי, שחתום על 4 מחמש הזכיות של אוסטרובסקי בתואר אליפות התיכונים, וזה כשהילד עדיין לא בן 32 ... תואר אליפות וגביע בנערות א' היה חלום עבורו בשנים האחרונות והפעם השילוב המוצלח עם טלמור בן-חיים, בקדנציה השנייה שלו במחלקה, עשה את העבודה.

בן-חיים, שזכה עם עירוני רמת-גן של עומר רוב וחן זיגדון באליפות המדינה לילדים והיה רחוק כפסע מאליפות עם נערי רמת-גן אלישי כדיר ועידו בלכר, חגג השנה זכייה אישית ראשונה ומתוקה בגביע, וזה אחרי שהיה כבר מחוץ לכדורסל אבל נכנע לחיידק וחזר לאהבה האמיתית. לידם תמצאו את המנהלת האדמונית המיתולוגית שאולה גולדברג (אמא של השחקנית ענת גולדברג, שהייתה שותפה לאליפות הנערות א' הראשונה של מכבי רעננה לפני כ-15 שנים, גם אז עם טל נתן), שלא מפסיקה להתרוצץ ולגייס בנות חדשות למועדון בכדי לשמור על השושלת.

האמת? ספק גדול אם למרות הדרך הנכונה וההשקעה הגדולה שיש ברעננה נראה שחזור מדהים כזה של קטיפת תארים בעונה אחת, כי אלו נתונים שסטטיסטית יהיה קשה מאד לחזור עליהם, אבל במחלקת-הנוער "יתנחמו" בשבירת מחסום נאחס הגביע אחרי שנים של בצורת. אצל הבנות ואצל הבנים ימשיכו לעבוד קשה, לגדל שחקנים כדוגמת עמית בן-דוד, ניצן חנוכי, איתי גרינבוים, גיא לביא, ניר גולן, אור שאלתיאל, שי קליינמינץ ואחרים ולייצג בכבוד את הכדורסל הרענני - ואם על הדרך יגיעו עוד תארים, מה טוב.
כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();