חריש. נכנס לראש של ברתנאיואב חריש כזיו ברתנא
ספסל ,28/12/2010

מנהל המקצועי של מחלקת הנוער במכבי ר"ג ומאמן מנוסה בפני עצמו, נכנס לראשו של אלוף ליגת הנוער לקראת גמר התיכונים ביום חמישי (17:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) בין עמק החולה לריאלי חיפה.

ההכנה המנטאלית למשחק כזה היא חשובה מאוד לא פחות מהקטע המקצועי. לירז אריאלי הוא המפתח בהגנה אבל אסור לשכוח גם את יואב אביב. עמק החולה חייבת ללכת בהתקפה על מה שהביא אותה עד למעמד הגמר – חדירה והוצאת כדור.

לקראת גמר ליגת התיכונים קיבלתי את הכבוד והאתגר להיכנס לראש של מאמן תיכון מקיף עמק החולה, זיו ברתנא, ולהביא את תוכנית המשחק נגד הריאלי חיפה.

הכנה מנטאלית:
לקראת משחק שכזה ישנן הכנות רבות- מקצועיות, טקטיות, גופניות, פסיכולוגיות ומנטאליות. המטרה העיקרית היא להביא את השחקנים לרמת הביצוע הגבוהה ביותר במשחק, כשהמכשולים בדרך הם כמובן רמת הלחץ, ההתרגשות, המתח וכיו"ב שהשחקנים יתמודדו איתם בימים שלפני המשחק ועד לסיומו. לפיכך, עיקר ההכנה חייב להתמקד בצד המנטאלי, הפסיכולוגי והרגשי. הכדורסל עצמו חשוב מאוד אבל לכולם ברור שהמוח, הלב והגוף חייבים להיות במצב אופטימאלי כדי להביא את היכולות הטכניות והטקטיות לידי ביטוי מרבי במשחק.

המחשבה להרגיע את השחקנים לקראת המשחק היא מחשבה בריאה וטובה, אולם מעט רחוקה מהמציאות. אפשר לנסות להרגיע אותם, אפשר לנסות לווסת את רמת העוררות, אבל למנוע את המתח, הלחץ וההתרגשות זה בלתי אפשרי. אני מתרגש, מתוח ולחוץ, אז שהשחקנים לא ירגישו כך? נכון, אפשר לנסות להוריד את רמת המתח, אבל לא כדאי להתחיל בניסיונות מיותרים שגם השחקנים לא מאמינים בהם. לטעמי אסור לספר לשחקנים סיפורים אלא לומר את האמת: זה משחק גדול, משחק העונה, אתם מתרגשים ותתרגשו עוד יותר ככל שהמשחק יתקרב, ואני בדיוק כמוכם! אנחנו בסרט הזה יחד, והמטרה היא לתעל את כל הרגשות שלנו לכיוון החיובי- כלומר לרמת ביצוע גבוהה במשחק. זה הסוד הגדול, כולם יודעים אותו, ומי שיצליח ליישם אותו ינצח במשחק. תיהנו מהרגשות שלפני המשחק ותנו להם מקום וביטוי אבל תתעלו אותם במינון הנכון למקום הנכון.

הימים שלפני המשחק יוקדשו לשיחות אישיות וקבוצתיות, בדיוק כמו שביצענו לכל אורך העונה. קיימתי שיחות אישיות וקבוצתיות לכל אורך העונה ושמתי דגש על הנושא המנטאלי ועל רמת הביצוע שלנו בתוך כל הרגשות, לכן דרושים חידודים קטנים כדי לחזור שוב על הדברים ולתת לשחקנים את האפשרות להתבטא ולהוציא בקול את הרגשות שלהם החוצה. זה יגרום להם להרגיש שהם לא לבד, שכולנו בסרט הזה, שכולנו רוצים את אותו הדבר ומפחדים מאותו הדבר, וזה בסדר לפחד. אנחנו כ"כ רוצים את זה, שהפחד שלא נצליח מחלחל אצל כולנו.

היסטוריה חיובית היא דבר חשוב ויעיל. אליפות הנוער בעונה שעברה והניצחון בחצי גמר התיכונים לפני מס' ימים צריכים לשמש כבסיס לחשיבה חיובית. לשם כך חשוב להשתמש בוידאו- להראות לשחקנים את הדברים הטובים שהם עשו בשני המשחקים האלה ואת החגיגות בסיומם. השחקנים צריכים לזכור שכבר היינו במעמדים האלה ועשינו את זה!

האם לקחת אותם לסרט? האם לעשות על האש? אולי משחקי חברה? כל אלה הם אופציות שרק בדיעבד ניתן לנתח אם הם העלו גבוה מדי את רמת העוררות של השחקנים וגרמו ללחץ מיותר, או שאלה בדיוק הדברים שהשחקנים היו צריכים לפני המשחק. בגלל השחקנים שלי כ"כ מגובשים ומחוברים, אין צורך לקיים עוד מפגשי גיבוש.


קמינסקי. שועל קרבות

הכנה מקצועית:
אחת ההתלבטויות העיקריות היא האם להוסיף אלמנטים טקטיים לקבוצה לפני המשחק או להמשיך עם מה שהביא אותנו עד הלום. גם אם אחליט להוסיף אלמנט טקטי (הגנתי או התקפי) אין יותר מדי זמן לתרגל אותו, לכן זה צריך להיות משהו פשוט שאפשר יהיה להשתמש בו לדקות מסוימות ושיכול לעשות שינוי.

תוספת הגנתית-הגנה מעורבת אחד אישית וארבעה באזורית. הייתי מכניס את האלמנט של הגנה שכזו כי זה קל ללימוד, זה מתאים לדקות מסוימות ולהרכבים מסוימים של הקבוצה היריבה, מעטים יודעים לשחק נגד הגנה כזו ולרוב זה יוצר בלבול מיידי שיכול להביא לשינוי מומנטום. זה בהחלט יכול להתאים לדקות מסוימות כשאריאלי על המגרש יחד עם שחקנים שקולעים פחות טוב מבחוץ ופחות יעילים התקפית.

תוספת התקפית-במקרה זה הייתי מוסיף סט התקפה פשוט נגד אזורית. סביר שברוב המשחק נראה הגנה אזורית כי קשה לחיפה להתמודד עם האתלטיות שלנו, לכן צריך להכניס עוד סט מסוים שיתאים להגנה הצפויה. הסט החדש לא יהיה מסובך ומורכב אלא פשוט ובנוי ספציפית נגד הגנה אזורית 2:3 (שניים מלפנים, שלושה מאחור) שחיפה רגילה לשמור. אין טעם להכניס משהו ארוך ומסובך שמצריך למידה ארוכה. סט פשוט שמתאים ליכולות של השחקנים ויתמקד בתפרים שבהגנה הזו.

את מי לעצור:
לכולם ברור שאסור לתת ללירז אריאלילשלוט במשחק. חייבים להוציא לו את הכדור מהיד מוקדם ולא לתת לו לקבל אותו חזרה. מאמץ לפני שהוא מקבל את הכדור יגרום לו לעייפות מוקדמת. מעבר בכוח של חסימות שהוא יקבל יגרום לו לעבוד קשה מאוד רק לקבל את הכדור. אם הוא מקבל שוב את הכדור חובה להיצמד אליו ולהכריח אותו להוריד כדרור ולכדרר ימינה. אסור לתת לו להרים זריקה כי הוא קולע מצוין לשלוש ויכול להיכנס לרצף שיהיה קשה לעצור אותו. צריך להרחיק אותו מקו העונשין, כלומר להרחיק אותו מהטבעת. חובה לדחוף אותו ימינה ולא לתת לו לכדרר בשמאל או לחדור שמאלה. כולם חייבים לבוא לעזור בצורה מלאה על כל חדירה שלו ולהכריח אותו למסור החוצה.

הבא בתור שמסומן לעצירה ע"י הדוברמנים שלנו זה יואב אביב.אם אריאלי יכול לעשות נק' יותר בקלות במשחק מהיר, אביב הוא המפתח במשחק המסודר. חשוב להתחיל לשמור עליו לפני שהוא מקבל את הכדור ולא אחרי. מניעת הכדור ומעבר בכוח על החסימות יקלו את העבודה ויגבירו את התסכול שלו. עם קבלת הכדור חשוב שהשחקנים ששומרים בצבע יהיו מוכנים להגיב לחדירה שלו. צריך לתת לו מרחק קטן עם קבלת הכדור ולהכריח אותו לזרוק מבחוץ אחרי כדרור ועם יד בפנים, כדי לבחון את יכולת הקליעה שלו בערב מתוח ומרגש שכזה.


אריאלי. לעצור את השלשות שלו

הגנה:
אין ספק שבכדי לעצור את הגארדים של חיפה (ובעיקר אריאלי) נצטרך מאמץ קבוצתי ולא אישי. הגארדים שלנו מצוינים וצריכים לאמלל אותו לכל אורך המשחק. ראשית- דאבל אפ עליו ברגע שקיבל את הכדור על כל המגרש כדי להוציא לו את הכדור מהיד. אח"כ Deny מלא כדי להכריח אותו לרוץ הרבה בשביל לקבל חזרה את הכדור. במידה והוא משחק P & R חובה לקפוץ עליו לדאבל אפ כדי להכריח אותו למסור.

אזורית לוחצת על כל המגרש הינה סימן ההיכר שלנו. הלחץ חייב להימשך ולהיות אקטיבי וגמיש. חשוב מאוד להוביל את מובילי הכדור של חיפה לכיוון הפינה של קו החצי ושם לנעול אותם. הקו הראשון של ההגנה חייב להיות זריז וערני כדי לחזור מהר במידה ועברו אותו. מחויבות לחטיפה תביא בוודאות לחטיפות, אסור להסס. כולם חייבים לחזור אחורה ולהשתתף במאבק על הריבאונד אם חיפה ינסו לתקוף את הלחץ במשחק מהיר.

אישית גמישה וטקטית שמוכנה לאריאלי ואביב, כולל חילופים בחסימות אם צריך ועזרה מלאה. חובה לתת לשחקנים שפחות מובילים בחיפה לקחת כמה שיותר זריקות ולנסות לעמוד בלחץ של משחק גדול. מטרה זו תביא איתה את ההגנה המעורבת בדקות מסוימות. זילברמן ואנלבוגן יצטרכו להוכיח שהם מסוגלים לקלוע כמו שעשו בחצי הגמר כדי לנצח אותנו. מול הגבוהים של חיפה נוכל להתמודד עם הגבוה שלנו ועם הגארדים הגבוהים שעשו עבודה מצוינת בחצי הגמר.

התקפה:
אחד הדברים החשובים שנשים עליו דגש יהיה להגיע לטבעת ולערב את הגארדים המרכזיים של היריבה בעבירות מוקדמות. חובה לתקוף אותם ולא להתפשר על זריקות מבחוץ. אם נכריח את אריאלי ואביב לשמור לכל אורך המשחק ולהיות עסוקים בהתמודדות מול חדירות אגרסיביות של האתלטים שלנו, זה יעזור לנו להתמודד איתם בהתקפה שלהם כי הם יתעייפו. עבירות מוקדמות שלהם יורידו אותם לספסל, והמטרה שלנו היא שהם ישחקו כמה שפחות.

הנשק העיקרי שלנו ימשיך להיות חדירות והוצאות או הורדות. בין אם נתחיל את זה ב-P & R או ישר בחדירה עדיין חייבים לתקוף את הטבעת ולהגיע להרבה זריקות עונשין. לאחר מס' דקות אפשר יהיה להתחיל לחפש את הזריקה מבחוץ, וחשוב לא להתפתות לשלשות מוקדמות גם אם יתנו לנו אותן. משחק בכלל ומשחק גדול בפרט מנצחים בצבע, השלשות יבואו אחרי שהביטחון יגבר והריווח ההתקפי יגרום להגנה להתכווץ.

נגד אזורית חשוב לא רק להניע את הכדור מהר אלא בעיקר להגיע לצבע. אותן חדירות או חצאי חדירות שמתאימות להגנה האישית של היריבה יתאימו גם להגנה האזורית שלהם. הפעלת לחץ על ההגנה יגרום לכיווצה ובעיקר לחשש מצידה. ברגע שנכניס אותם לבעיית עבירות מוקדמת ונגיע לקו העונשין הם יילחצו ואז יגיעו גם השלשות החופשיות.

משחק עם קצב מהיר מתאים יותר לנו ולעומק שיש לנו בספסל. כל מי שעולה יכול לרוץ, לשמור ולסיים מתחת לסל. אנחנו מורגלים למשחק בקצב מהיר עם הגנה לוחצת ומתפרצות ללא הרף. למרות שאנחנו יודעים לנצח בסקור נמוך כמו בחצי הגמר, אנחנו בכל זאת מעדיפים סקור גבוה.

תדרוך אחרון לפני העלייה למגרש:
"אנחנו אלופי המדינה לנוער! בעוד שעתיים אנחנו נהיה אלופי המדינה לתיכונים! כל מי שנמצא כאן בחדר היה באליפות הנוער של העונה שעברה וזוכר איך זה הרגיש! אנחנו ברי מזל- כדי לזכות באליפות התיכונים אנחנו נצטרך לעבור את האלופה המכהנת, אותה קבוצה שלא נוצחה מתחילת העונה שעברה, סה"כ 25 ניצחונות רצופים. הערב זה נגמר! כאן ועכשיו! העמידו בפנינו אתגר ואנחנו נענים לו! הדרך הראויה לזכות באליפות היא לנצח את האלופה- קיבלנו הזדמנות פז ואנחנו הולכים לעשות את זה ובגדול!"
כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();