הפועל ירושלים, נטפלים רק אליהם?זה פשוט לא יגמר
ספסל ,21/04/2016

המהומות בדרייב אין בחסות אוהדי הפועל תל אביב, חולון והמשטרה חמורות, אבל התגובות ביום שאחרי מוכיחות ששום דבר לא ישתנה כאן. פיב"א מחזירה אחרי שנים מלחמה ליול"ב, אולי מאוחר מדי אבל עדיף מאוחר מאשר מעולם לא. וגם גביע המדינה לנוער, תחתית ליגת העל, סלוצקי ודומינגז עושים צחוק מהעבודה . גרייבסקי לשישי.

-- אוהד גרייבסקי --

במילה אחת: שאפו. אני לא חובב גדול של כדורסל הנשים בארץ, למרות שלא פעם אני חוטא בצפייה בו, אבל אני חייב לציין כאחד שניסה לעקוב ככל שיכל על הנעשה בסדרת הגמר, שהסדרה בין רמת חן למכבי אשדוד בגמר ליגת הנשים היא תעודת כבוד לכדורסל הנשים בארץ ולכדורסל הישראלי בפרט. אולמות מלאים, משחקים שהוכרעו בשניות הסיום, חיית כדורסל בשם שירה העליון וקבוצה שובת לב בשם רמת חן. כואב הלב, אבל אשדוד לקחה את מה שנתנו לה, כי אין "מגיע לי" בספורט, יש מי שלוקח. ובאמת, שהסדרה הזאת היא תעודת כבוד לכדורסל שלנו. את הסדרה הזאת צריך להקרין לכל מי שמתחילה את צעדיה הראשונים על אספלט ופרקט. מדהים.

מספיק עם זה

בסופו של מחזור כדורסל נוסף, בו ממשיכה מכבי תל אביב בתהליך הפתטיזציה שלה (וז'אן טבק מגשים את בכוורת באומרם "אז הוא התעודד והמצב באמת הפך להיות הרבה יותר גרוע..."). ומה שבאמת צריך לעניין את כולם זאת התחתית הרותחת של ליגת העל, אני רוצה לדבר על משהו שפחות קשור לפרקט, אבל הוא חלק לא מובטל מעולם הכדורסל. ובתור התחלה, אנקדוטה קטנה.

בדרך לעבודה נתקלתי בשלושה אנשים שהיו בתוך עימות חזיתי עם בנאדם אחד. בידיעה שאני עלול להידקר אני פונה אליהם ומנסה להפריד, עד שהגיע המשטרה. כאשר כחולי המדים הגיעו, נוכחתי לראות לא מעט אנשים מסביבי, כולל שוטר וכמה מגבניקיות יושבות להנאתם חמישים מטר משם. כלומר, לאף אחד לא באמת היה אכפת, או לא ביקש להתערב.

ולמה אני מספר את זה? כי למה שקורה ברחוב יש קשר עצום למה שקורה במגרשי הספורט שלנו. קל לי מאוד להיכנס באמא של אוהדי הפועל תל אביב, הפועל חולון ומשטרת ישראל. זה לא היה נראה טוב. לא מצד האדומים, לא מצד הסגולים, לא מצד רובינסון ולא מצד המשטרה. אבל שאלתם את עצמכם מאיפה זה מגיע? שימו לב רק לשני אירועים מהשבוע האחרון, אחרי המשחק המדובר. רון קופמן, עיתונאי ופרשן מכובד, ולשעבר עורך משנה של מדור הספורט של הארץ, צוטט באומרו את המילים ניאו פשיסטים, שוטרים פחדנים, לפרק, וועידת הפסגה הנאצית משנתו של גבלס, ועוד הוסיף על משה ביטון, המשקיף במשחק שהוא פחדן. זה המשיך במהלך השבוע שאראל מרגלית, ח"כ במפלגת העבודה ואיש הייטק מצליח עברו, פרסם סרטון די חולני ועצוב, מקושט במילים כמו פסיכופטים, אפסים, שהליכוד צרח וגנח וכו'. תחברו את כל הדברים האלו ועשרות ומאות אולי גם עשרות אלפי התבהמויות ותגובות של אנשי ציבור, אנשי תקשורת, סלבריטאים וכל השאר, ואז תבינו למה שום דבר לא הולך להשתנות כאן, למה עימות בין אולטראס הפועל למשטרה הוא רק טיפה קטנה בים. קצת מזכיר לי את העובדה שידיעות אחרונות מארגן כנס למאבק בBDS, כשיש לו עיתונאים בתוך המערכת שמשוועים לזה. אז אפשר לפתוח כל מהדורת חדשות בסיפור הזה, לתת אחלה קלוזאפים ולצ'קצ'ק על האלימות בכדורסל ובספורט הישראלי. אבל אולי פעם אחת נסתכל על עצמנו ונבין מאיפה זה מתחיל. ולפני שנעשה את זה, זה ממש לא הולך להיגמר.

מלחמת העולמות

לפני כמה חודשים כתבתי כאן על ניסיון נוסף של פיב"א לתת פייט ליולב וליורוליג, ולנסות ליצור ליגה חדשה, ולפתות קבוצות עם כסף. בינתיים היורוליג הפך לליגה יותר מצומצמת, יותר רווחית, ופיב"א לא ממש הצליחה ביעדים שלה. אז השבוע היא החליטה להטיל פצצה, והודיעה שכל מדינה שתשלח נציגות ליורוקאפ תושעה מאליפויות אירופה. מודה, חשבתי שזה יהיה איום סרק. אבל אז קרו כמה דברים בו זמנית. קודם כל, הוועד האולימפי הודיע חד משמעית שהוא תומך בפיב"א (חשבתי שיקרה להפך). אבל לא פחות מעניין מזה זאת העובדה שמדינות כמו סרביה, יוון ואיטליה ואחרות מצמצו, והודיעו שהן מיישרות קו עם פיב"א. יתכן שזאת סלידה מהליגה הפרטית שג'ורדי ברתומאו יצר, יתכן שיש דברים אחרים, אבל כללי המשחק השתנו. עוד מוקדם מדי להבין לאן זה הולך. אני לא יודע מה יקרה ביום שבו מדינות יפנו להערכאות משפטיות, אם בכלל זה יקרה. אני לא יודע מה יעשו עוד מדינות עם האולטימטום הזה (כרגע כמו שזה נראה לאט לאט הן הולכות ליישר קו עם פיב"א). יכול להיות שבשנה הבאה נמצא את עם היורוליג מצד אחד, ועם הדבר הכי קרוב שהיה לנו לגביע אירופה לאלופות, מאז פורק לגורמים. יתכן שיהיו קונספטים אחרים. מה שבטוח שפיב"א החליטה לשבור את הכלים, לא מן הנמנע שזה מצליח לה בקרב. השאלה היא, איפה שלוש ארבע שנים מעכשיו נהיה. אם נגיע למצב שבאמת יש יורוליג סגור, אבל מפעל או שניים גדולים בחסות פיב"א כמו שהיה פעם (פעם אגב היו שלושה), ועל הדרך גם נחזור לסדרות כולל בגמר הפלייאוף, אולי הרווחנו מזה משהו. שווה לעקוב, כל שנייה משהו יכול להשתנות.

רק דבר אחד עצבן אותי, וזאת התגובה של לא מעט גורמים בכדורסל ובתקשורת על הפועל ירושלים, שהחליטה ללכת עם היורוקאפ. לפחות בגוף תקשורת אחד נכתב שישראל עלולה להיענש בגלל הבחירה של האדומים. צודקים כולם. מי זאת הפועל ירושלים ריבונו של עולם שתחליט ללכת על מפעל שמשתלם לה כלכלית, תחרותית, שיווקית וכל הג'אז הזה, בלי להתחשב באיך זה משפיע על הכדורסל הישראלי. מי היא בכלל, מכבי תל אביב?


גביע ג'וניורס

מחלוקת רבת שנים סובבת סביב השאלה כמה משחק אחד, כמו גמר גביע או גמר פלייאוף, יכול להעיד על שחקן. אני מאלו שחושבים שדוקא ברגע האמת, כשהכסף על השולחן, נמדדים שחקנים. גמר הגביע לנוער אתמול היה ראי במקום מסויים לרמה וליכולת של שחקנים מרכזיים בהפועל ומכבי תל אביב. דיברו איתי המון השנה על סוללת הכוכבים של מכבי תל אביב. קודם כל, כבר שנים הנוער של מכבי לא מזכיר את הימים ההם, שהלפרין, בן שימול, קזרנובסקי, כספי,יוני שיפר ויוני ניר פירקו את הליגה לחתיכות. אחת הסיבות לכך הינה העובדה שהאקדמיה הכריחה קבוצות להתחיל לעבוד קשה ולהעמיד תנאים טובים לקבוצות, בשביל להשאיר שחקנים מרכזיים אצלה (לרוב זה הצליח). וככה מועדון כמו מכבי ראשון לציון הצליח במשך שנים לעקוף אותם בסיבוב.

אז מה היה לנו אתמול? חוץ ממשחק אינדווידואלי נהדר של עמית עבו, אף אחד לא הפיל אותי מהרגליים. יעבור עוד הרבה זמן עד שזוסמן (שמסומן כהבטחה לא קטנה) ופליישר יגיעו לרמות שמצפים מהם. צוף בן משה מהפועל תל אביב הוא כישרון גדול, אתלט נהדר ובמשחק עצמו הוא הראה המון נוכחות והקרבה. אבל הוא מאוד בוסרי, לא מוכן עדיין לבוגרים. וזאת הנקודה שאני מנסה לעלות לא מעט פעמים בטור הזה. ההבדל בין הבוגרים לנוער הוא עצום, והשנים הראשונות לקריירה קריטיות. אם החברה האלו לא ימצאו את המסגרת שתתן להם להתפתח, כל מה שהם עשו בנוער לא שווה. נורא נחמד בטח די כיף לנסוע עם מכבי למשחקים ביורוליג. כמה זה קידם את זוסמן? אז נכון שיש את חוק הצעירים (שמכבי כבר הודיעה שהיא מתנגדת אליו), אבל יש גם פתרונות אחרים. זכותו של שחקן לשבת על ספסל, אבל גם זכותו (ומבחינתי גם חובתו) ללכת ולהגיד שאם לא נותנים לו לשחק אז הוא חותם על הסגר, ושיתנו אחר כבוד למישהו אחר להיות נער פוסטר.


דור הולך. לא בטוח שדור אחר בא

זאת שנה של פרידות בעולם הכדורסל תרתי משמע. אחרי שקובי תלה את הנעליים בשבוע שעבר, ובתחילת העונה נפרדנו מאנדריי קרילנקו, הגיע תורו של דימיטריס דיאמנטידיס, מגדולי השחקנים שהכדורסל היווני הביא במתנה לעולם, אחרי שפנתנייקוס הודחה ברבע גמר היורוליג, וכל מה שנשאר לו זה הפלייאוף היווני. דיאמנטידיס היה חלק מהקבוצה הענקית של פנתנייקוס, שכללה עם השנים את אלברטיס, באטיס ואחרים וזכתה תחת הגאון המטורף זליקו אוברדוביץ בשלושה תארי יורוליג, ובעוד אין ספור תארים מקומיים. לכוכב בירוק גם הייתה את הזכות להיות חלק מהדור המדהים של היוונים שלקח את אליפות אירופה ב2005 ואת מדליית הכסף באליפות העולם של 2006. בשיאו הוא היה השומר הטוב באירופה. לאורך כל הקריירה שלו הוא היה מוסר מדהים, כאב ראש להגנות (בעיקר מקשת השלוש) ושחקן שבא לתת 1500% כל משחק, כל ערב. הכדורסל האירופאי, שמשווע לשחקנים שייצרו עניין בענף המקומי, כנראה ממרר בבכי. לאט לאט, כל השחקנים הגדולים של העשור האחרון וזה שלפניו הולכים, ואנחנו נשארים עם מעט מאוד שחקנים שאתה פותח בשבילם טלויזיה (או חלילה קונה כרטיס). שחקנים כמו שאראס, שהיה בהם המון קסם מלבד היכולת האישית, פרשו, אחרים כמו חואן נבארו כבר רואים את הסוף, השחקנים הטובים באמת נמצאים ביבשת אחרת, ונשארנו עם כמה ספרדים, מכשף סרבי (תיאודוסיץ), פנומן צרפתי (דה קולו) ועוד כמה שבאים והולכים. כדורסל, לא פחות מזה שהוא בנוי על משחק קבוצתי, בנוי גם על שחקנים שמושכים קהל. אנחנו נמצאים היום בעידן שהקבוצות עושות כסף, אבל לא באמת נותנות לי סיבה כאוהד הממוצע להעביר ערוץ. אני זוכר את המשבר שהיה עם הפרישה של ג'ורדן ב1999, צפו לכזה עוד כמה שנים. כיום, יש מעט מאוד שחקנים ששווה בשבילם לראות כדורסל אירופאי. הם באמת עושים לנו טובה שהם כאן. הם, והצרחות של אוברדוביץ על שופטים.


הערות לסדר היום

* אז השבוע שון דוסון איבד רק שני כדורים בהפסד של ראשון לציון לחיפה. הישג יפה. כן אני ציני, ומי שמעוניין להבין למה זה מטריד אותי, מוזמן להיכנס לדף שלו באתר המנהלת ולבדוק את הנושא לעומק. מצד שני, הוא התחיל לפתח קליעה יפה מחצי מרחק.

* אחרי שסלוצקי ודומינגז, אקסי גולדסטאר, הביאו לתכנית שלהם את פרוספר אזגי, ובמקום לקרוע אותו על אירועי העבר שלו (וכולם מוזמנים לקרוא את התחקיר הפשוט פסיכי שפורסם עליו באתר וואלה. פשוט מזעזע) הם עשו לו ראיון מפנק וקליל. השבוע הם דיברו על זה ששרון אברהמי איבד יתרון גדול בכוונה רק להראות איך הוא מנצח במצב כזה. אני מכיר את שרון אברהמי, ולא פחות מכך, חלק מהנהלת הפועל תל אביב. אין מצב בעולם שדבר כזה קורה, ואם במצב של הפועל היה קורה אז כולם היו שומעים את הצרחות של רמי כהן על אברהמי. אבל אין ספק שאלו הפנים החדשות של ערוץ הספורט. רק חסר לי איזה קמפיין שידוך קבוצות לקואץ שייע.

* בשבוע הבא סדרי העולם בתחתית ליגת העל הולכים להשתנות קצת. כי אם מכבי אשדוד תשחק מול חולון, ונס ציונה מול הפועל תל אביב, קרית גת נוסעת ליד אליהו, שמה כנראה ישים אותה שוב בסכנה ממשית לחזור למקום האחרון. החלק העליון של הטבלה לא מעניין כבר, אבל כל משחק בתחתית עכשיו הוא פשוט מלחמת עולם תרתי משמע. והמחזור הזה הוא רק קדימון לזה שיבוא אחריו. כי במחזור הבא יש לנו קרב שיכול להכריע גורלות בין הפועל חולון לנס ציונה. הללויה!

הציטוט השבועי


" אז אני מניח שאתה אבא של *^%5^*"
" כן, זה לפחות מה שאמא שלו אמרה לי "

(שיחות פייסבוק לתוך הלילה עם אבא של שחקן בליגת העל )כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהעמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();