מכבי ראשל"צ. קבוצת הסיבוב (מנהלת הליגה)שאפו
ספסל ,18/12/2015

יש לנבחרת ישראל המון עבודה לקראת היורו באסקט הקרוב. למעשה, ככה גם לכל איגוד הכדורסל. סיכום הסיבוב הראשון של ליגת העל, הדרבי התל אביב, ואריק איינשטיין אחד ענק. גרייבסקי לשישי בטור חגיגי.

-- אוהד גרייבסקי --

יש המון דברים שעוד יאמרו ויכתבו על ההצלחה של איגוד הכדורסל להביא לכאן את היורובאסקט. נכון, הם לא יאמרו ברוב כלי תקשורת הספורט, כי מעדיפים להתעסק כאן בעונשים של שכטר, בברוגז של יוסי בניון וברפש בשער השבת. אז הם יאמרו כאן. ונתחיל במילה אחת לכל המעורבים בדבר, בראשות יעקב בן שושן ועמירם הלוי, שרק לפני שבוע אמרתי שאין שום סיכוי שזה יקרה. אז רבותי: שאפו! הוכח שהכדורסל בארץ הוא הספורט הייצוגי מספר אחת!

כאמור, מה שמדינת ישראל תקבל מאירוח בית בסיבוב המוקדם של היורובאסקט לא יסולא בפז. מלבד ההגעה של כמה אלפים של תיירים (הכול כמובן תלוי במדינות שיוגרלו לבית הישראלי. הגרלה של מדינות עם מסורת כדורסל כמו יוון, איטליה, האקס יוגוסלביות, טורקיה וספרד יכולה להביא איתה מספרים גדולים מאוד), יש כאן את עניין החשיפה למדינה, היכולת שלנו לארח טורנירים בסדר גודל כזה (אופציה להתחיל לחשוב לארח טורנירים כאלו תהיה כאופציה), המלחמה ב"חרם" הישראלי, ההסברה, וכמובן, אין מילים להסביר כמה תרבות הכדורסל והספורט יכולות לקבל מזה קפיצת מדרגה. וגם כסף יזרום לכאן.

אבל אם יש משהו שנבחרת ישראל הרוויחה ממנו בענק זאת העובדה שבקיץ 2016, הנבחרת לא תצטרך להילחם על המקום שלה באליפות. מה שאומר שלא מעט שחקנים עם בעיות של עומס משחקים (כספי), בעיות של פציעות (לימונד, אליהו והלפרין) יקבלו קיץ שלם לנוח ולעבוד על הגוף שלהם. בכלל, זה יצור מצב ששחקנים יגיעו לאליפות הקרובה עם הכנה מצוינת, טריות של הגוף, ויכולת לעבוד במשך קיץ שלם על אספקטים נוספים במשחק שלהם.

אז אם הייתי יכול לייעץ לארז אדלשטיין ולצוות המקצועי שלו, בידיעה שסגל השחקנים של הנבחרת לא הולך להשתנות באופן משמעותי (לדעתי יהיה זהה כמעט לחלוטין בקיץ הבא), כמה דברים:

יכולות חסרות של שחקנים: זאת אופציה מצוינת לחלק מהשחקים לא רק לבוא טריים ובריאים לאליפות, אלא גם עם כלים נוספים. שחקנים כמו אליהו וכדיר יכלו לעבוד במשך קיץ שלם לא רק על קליעות עונשין, אלא גם על קליעה משלוש, פיזיות, קליעה מחצי מרחק וכו'. כרגע מלבד פישר, אין לנו גבוה בסגל עם קליעה ברמה גבוהה מחצי מרחק. כך גם שחקן כמו שון דוסון יוכל לשפר את יכולת הקליעה שלו ולעבוד על איבודי הכדור ולחזק את הגוף, הלפרין ולימונד יכלו לנוח, ורוטבארט יוכל קיץ שלם לעלות עוד בשר ולעבוד על המשחק שלו מתחת לסל. זאת הזדמנות שלא תחזור על עצמה, צריך לנצל את זה.

בחירת קבוצה לשנה הבאה: גם דקות משחק זה משהו שחייב להילקח בחשבון. שחקנים יצטרכו לחשוב על קבוצה שבה הם יקבלו דקות משחק בשביל להגיע לאליפות בכושר משחק טוב. בסיטואציה שיש היום, כל שחקני הסגל משחקים בקבוצות בהם הם שחקנים משמעותיים, כך שאם המגמה תימשך, שחקנים יגיעו לאליפות בכושר טוב. אגב, רוב הסגל של אדלשטיין, וגם הזוטרים שבו, נותנים עד עכשיו עונת כדורסל טובה.

עתודת שחקנים: גם כגיבוי, וגם לעתיד הקרוב (כי יש כבר ארבעה שחקנים שרואים את הסוף), צריך להתחיל להכין את הקרקע לקראת הדור החדש. ולכן, זה הזמן לקחת את השחקנים הצעירים המובילים של הכדורסל הישראלי (לדעתי: נאור שרון, איגור קולשקוב, רפי מנקו, איתי שגב, רומן סורקין ועידן זלמנסון) ולהתחיל להכווין אותם בעונה הקרובה והבאה למקומות בהם הם יכולים להתפתח.

ושתי הערות לסיום בנושא הזה: זאת הזדמנות נהדרת לעשות כבוד ענק לכמה שחקני עבר של הכדורסל הישראלי. מדינת ישראל ואיגוד הכדורסל צריכות לדחוף שבקיץ הזה לפחות עוד אליפות אחת (נוער, נערים או עתודה) תשוחק בקיץ הזה בישראל. יש את האפשרות בירושלים, יש את האפשרות גם במקומות נוספים (חיפה, חולון וכו'). זאת יכולה להיות חגיגה לכדורסל שיהיה קיץ שלם של משחקים וטורנירים מגיעים לכאן. לאוהדים, למשפחות וכמובן לשחקנים.

ובכל זאת בנימה אישית, אני הייתי מצפה מעיריית ירושלים להילחם על משחק אחד שישוחק בארינה. ירושלים היא עיר של כדורסל, עם קהל שיבוא לראות ואולם חדיש ונהדר (שלא לדבר על העיר הקדושה וכל הג'אז הזה), לדעתי חייב משחק אחד להתקיים בבירת ישראל.


ליגת העל – סיכום הסיבוב הראשון

אם אני יכול לסכם את הסיבוב הראשון של ליגת העל במילה אחת: הפתעה. מודה, לא ציפיתי (מישהו כן ציפה?) לראות את נהריה, הרצליה ואשדוד בחלק העליון של הטבלה, לא ציפיתי לחולשה כזאת של מכבי תל אביב, לא ציפיתי לראות את אילת בצורה הזאת, בתחתית הליגה. אגב, גם הייתי בטוח שבגלל ריבוי השחקנים הגבוהים (באמת גבוהים), נראה אולי יותר משחק פנים ופחות את הסטייל של ליגת הגמדים שלנו. וזה לא באמת קרה. ברוב הקבוצות עדיין הגארדים נותנים את הטון. והאמת, כל מה שקרה בסיבוב הזה היה נהדר, ואני מקווה שזה ימשיך ככה. יש יותר עניין, הפתעות ומשחקים צמודים. עוד מוקדם מדי לדבר על רמת שחקנים, ישראלים שפרצו וכמות צופים (לדעתי עלתה במקצת. בכל זאת רוב האולמות מעל 1500 מקומות). אבל עד עכשיו זה היה מרענן. רק שימשיך ככה. ואם אפשר, חייבים לנסות לצמצם את מספר הימים של המשחקים. אין לי מושג למה זה ככה, אבל זה לא ערב הכדורסל של ישראל. זה ממש שבוע שלם. המשחקים צריכים להיות פזורים על פני יומיים גג. קשה לעקוב ככה אחרי כל מה שקורה.

ולאחר סבב שיחות בין כתבי ועורכי "ספסל" , מצטייני הסיבוב הראשון.

קבוצת הסיבוב: מכבי ראשון לציון

עם מאזן 2-8 (משחק חסר), ניצחון ענק על הפועל ירושלים, מקום ראשון בבית שלהם בגביע פיב"א, ובעיקר הקבוצה בכתום הראתה אופי והמון לחימה, שלא לדבר על המון משחקים עם כדורסל טוב. לא שמות גדולים, לא זרים בהמון כסף, אבל בעיקר יחידה לוחמת ומאומנת.

מאמן: שרון דרוקר

מוציא מהקבוצה הזאת את המקסימום. לוקח את השחקנים שלו בחלק הראשון של העונה הכי רחוק שאפשר.

שחקן: דריל מונרו

הזר הכי יעיל בליגה. מוביל את הליגה במדד היעילות (25.6), ובחטיפות (2.9). חמישי בליגה בנקודות (17.0) ובריבאונדים (8.5). אחת הסיבות להצלחה של ראשון לציון בסיבוב הזה הינו האיש הזה.

ישראלי: בר טימור

בהעדרם של יותם הלפרין וליאור אליהו בלא מעט משחקים, טימור הפך להיות הישראלי המוביל של הפועל ירושלים בסיבוב הזה. עם 11.7 נקודות, 1.9 ריבאונדים, ו3.1 אסיסטים, טימור עלה מדרגה משחקן רוטציה לאחד השחקנים הדומיננטיים בהפועל ירושלים, כאשר לא מעט משחקים חשובים הוכרעו (כולל מכבי תל אביב בחוץ) בגלל היכולת הנהדרת שלו.

ההפתעה: עירוני נהריה

עם תקציב נמוך וסגל קצר, השחקנים של אריק אלפסי ניצחו בביתם את הפועל ירושלים ומכבי תל אביב, והם ממוקמים בחלק העליון של הטבלה, ומתחילים להזכיר במשהו את אותה קבוצה נהדרת של תחילת שנות האלפיים של פלג, מרקוביץ, קמפבל ואבי אשכנזי.

המאכזבת: מכבי תל אביב

עם קו אחורי צולע, קו קדמי בעייתי, החלפת מאמן ובלאגן בהנהלת הקבוצה, פלא שזה מה שיצא? בהכל התעסקו במכבי תל אביב, רק לא בכדורסל עצמו. והנה, עם הדחה מהשלב הראשון של היורוליג, הפסדים מביכים לאשדוד ונהריה, והפסד מאוד קשה ומתסכל להפועל ירושלים השנואה. לפחות את הדרבי הם לקחו.

המשחק: מכבי אשדוד נגד מכבי קריית גת

דרמה כזאת לא ראינו מזמן. שלוש שלשות של קריית גת תוך 13 שניות בסיום הפכו את התוצאה לנקודה, 88:89, ארבע שניות לסיום. אבל אז הגיע דיאנטה גארט שחצה את כל המגרש וקלע סל ניצחון על הבאזר. רגע פשוט נדיר שרואים מעבר לים בדרך כלל.

דרבי

היה כיף לראות את הדרבי בשני האחרון. האווירה, האוהדים, האולם החדש של הפועל, וגם כדורסל היה לנו. הפועל הצליחה להיצמד למכבי עד הרבע הרביעי, אבל אז מכבי הפעילה מבערים, נהנתה מיום נהדר של רוצסטי ופניני, וסגרה סיפור. זה לא יספיק למכבי בהמשך, בטח אם הפציעות של השחקנים ימשיכו, ולכן מכבי חייבת לחזק את הקו הקדמי שלה, ולמצוא את ההרכב שיכול להריץ אותה הכי חזק שאפשר. כרגע, זה לא מספיק גם לא לטופ 16. הפועל הוכיחה שיש לה המון מה להראות מבחינת כדורסל, ושהיא לא נופלת משום קבוצה בארץ, והיא חייבת להביא לדעתי חיזוק בעמדה ארבע ועוד גארד. הגיבוי לבאטל ולימונד לא מספיק, עם כל הכבוד לבלאט ואמיתי.

ואי אפשר בלי. השבוע יצא קצפי על אוהדים בדרבי הפרטי שלי בין הפועל קטמון להפועל ירושלים, בו השתמשו אוהדים משני הצדדים במושג בני אור וחושך (תעשו גוגל ותבינו לבד), בעיקר כשזה מגיעה מאוהדים מהצד של קטמון שאין להם שום קשר לאותו ריב מתוקשר בין מחנות האוהדים המפולגים של הפועל ירושלים (אבל כיף שיש על מה לריב ולקלל). וגם כאן, כשאוהדי הפועל תל אביב, שחלקם לא היו מתייחסים למקרה של גל בק אלמלא העו"ד של החשודה לכאורה במעשה. ברגע שלוקחים את זה למקום אישי מבחינתי, ועושים שימוש ציני במקרים כאלו זה מקומם אותי. אז הגיע הזמן להפסיק את כל הסיפור הזה, כי הורסים לנו את חווית הצפייה, שלא לדבר על הוונדליזם של אוהדי מכבי שעקרו כיסאות.

לב של אלוף וספורטאי אמיתי

בסרט "לזכור את הטיטאנים" מסופר בין השאר סיפורו של גארי ברטייר, אחד מכוכבי קבוצת הפוטבול של תיכון טי.סי ויליאמס, שנפגע בתאונה עם משאית רגע לפני משחק הגמר המכריע. ברטייר ממשיך לעסוק בספורט גם לאחר הפציעה, ומשתתף באולימפיאדה לנכים. ברטייר הוא דוגמא לספורטאי עם לב ענק, שמה שמניע אותו זאת האהבה שלו לספורט.

ולכן התרגשתי עמוקות לקרוא את הכתבה של בן רייס בידיעות אחרונות. רייס, למי שלא יודע, קרע במהלך הקריירה שלו את הרצועה הצולבת שלוש פעמים, ואין לדעת אם יחזור לשחק. בחודשים האחרונים הוא מתעסק בכדורסל בכיסאות גלגלים, והוא משחק בבית הלוחם של ת"א. בכתבה הוא מספר על הכוח שנותן לו הספורט החדש להמשיך, על הפרופורציות שמקבלים כשאתה משחק עם פצועי מלחמות ונכים, ועל האהבה ממשית לכדורסל שמושכת אותו לענף הזה. או כמו שהוא אמר בכתבה "לא מרוויחים פה כסף, זה נטו אהבה לספורט ולכדורסל".

אז אם בן קורא את זה, ריגשת. חוץ מהעובדה שקיבלת טלפון במהלך הקריירה שלך מאריק איינשטיין (רבאק מה אתה עוד צריך בחיים שלך יותר),זה היה ראיון מעורר השראה, הוכחת לב של ספורטאי אמיתי, ואני רק יכול לאחל לך שתחזור לשחק כמה שיותר מוקדם. לא רק מבחינה מקצועית, אלא כי סיפורים כאלו עושים את המשחק מדהים כמו שהוא. קצת מעבר לים יש בחור דריק רוז, שחוזר פעם אחרי פעם רק כדי להוכיח שמעבר לכישרון, יש לו לב ענק. לו יהי

משפט השבוע

"חשבתי שאני בחלום. 'הרגת אותי, לא החטאת. יאללה שלך לא החטאת, מה קרה לך' הצעתי לו שיגיע למשחקים, והוא ענה לי: 'עזוב אותי, אין לי כוח לקום לדלת'. זה היה הרגע הכי מכונן בחיים של, לא אשכח את הרגע הזה לעולם" (בן רייס חי את החלום. שלי)


היורו מגיע ארצה (fibaeurope.com)


כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינו"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"פעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();