נלחם עם הנוער על האליפות (אלברט דישי)"הצבנו מטרות ובסוף נשיג אותן"
ספסל ,24/05/2015

נתנאל ארצי, שחקן הנוער והבוגרים של מכבי חיפה, מסומן להיות אחד משחקני העתיד של הכדורסל הישראלי. כבר היום הוא חלק מהנבחרות הצעירות של ישראל, ובימים אלו ממש נלחם עם קבוצתו על אליפות המדינה לנוער. שי לוי בראיון עם הכישרון הצעיר.

-- שי לוי --

הפעם הראשונה שבה פגשתי את נתנאל ארצי הייתה לפני חמש שנים, במבחנים שערך איגוד הכדורסל לכישרונות צעירים בולטים מרחבי הארץ. הוא היה אומנם רק בן 13 ואחד מהצעירים ביותר שנבחנו, אבל מיד משך את העין שלי ושל אנשי האקדמיה לכדורסל. מלבד הנתונים הפיזיים המרשימים ביחס לגילו, יכולת הקליעה והשליטה בכדור הוא היה הילד יחידי שהצליח להטביע. אפילו די בקלות אפשר לומר.

גם ארצי לא ישכח את אותו יום. זאת הייתה הפעם הראשונה אך ממש לא האחרונה שבה הוא עמד מול מצלמה והראה את יכולותיו לאומה שלמה המשוועת למצוא את הכוכב הבא. אנשי האקדמיה מיהרו לחטוף אותו לפנימיית המחוננים בוינגייט, אבל הפעם הראשונה שבה הוא נכנס לתודעה של חובבי הכדורסל הייתה ב-2011, כשזכה בתחרות היוקרתית שערכה חברת 'תלמה' בשיפוטו של עומרי כספי.

ארבע שנים חלפו מאז. בקיץ שעבר ארצי כבר הספיק לחזור למכבי חיפה, המועדון בו גדל, ובינתיים אפשר לומר שהוא בהחלט עומד בציפיות ונמצא בדרך הנכונה להפוך בעתיד לאחד מהכוכבים של הכדורסל הישראלי. הפורוורד שחגג לפני חודשיים את יום הולדתו ה-18 כבר נכלל בסגל קבוצת הבוגרים של מכבי חיפה ונחשב לשחקן מוביל בנבחרת הנוער הלאומית ובקבוצת הנוער של המועדון, הנאבקת בימים אלה על אליפות וביום שני הקרוב תתארח ברעננה אצל האלופה המכהנת, למשחק שלישי ומכריע של חצי גמר הפלייאוף.

לאחר הניצחון הביתי השבוע, שהשווה את הסדרה ל-1:1, סיפר ארצי על העונה המיוחדת שעוברת עליו.

מה היה המפתח העיקרי שהוביל אתכם לניצחון במשחק השני בסדרה?

"באנו מוכנים יותר בהגנה. שמרתי על בריסקר שהוא הכוכב שלהם ותסכלתי אותו בצורה יפה. אבל בסופו של דבר זה כל הקבוצה עשתה את זה. באנו מאוחדים ועכשיו אנחנו מתכוננים למשחק הבא. שהוא המשחק הקובע בשבילנו. שנעלה ביחד לגמר כל הקבוצה ואחר כך גם ניקח את האליפות"

כבר ניצחתם את רעננה העונה מספר פעמים, אך דווקא במשחק הראשון בסדרה הפסדתם. מה גרם לכך?

"מסובך לענות על השאלה הזאת. נראה לי שלא באנו מספיק מוכנים כקבוצה ואם היינו טיפה יותר מאוחדים אולי היה אפשר לנצח כי רעננה זה מגרש שממש ממש קשה לנצח בו. אם היינו ביחד כמו במשחק השני אז לפי דעתי היינו מנצחים אבל בסדר, למדנו לקח, ננסה לבוא עם ביטחון וננסה לנצח שם. זה לא יהיה קל אבל אנחנו מאמינים. לפני כמה ימים דיברנו כולם ביחד, הצבנו מטרות ואנחנו נשיג את זה בסופו של דבר. גם בגמר גביע המדינה הפסדנו לראשל"צ ואחרי זה בפלייאוף נקמנו בהם פעמיים. זה מראה על נחישות, רצון והתמדה והרבה פוטנציאל לעתיד. עברנו הרבה דברים ביחד וזה חלק מהמטרות שהצבנו.והצלחנו לעמוד בהם".

כמה ולמה חשובה לך האליפות בנוער?

"אני אעשה את ההכי טוב שלי כדי שנזכה. כשאני חושב על זה אז למה לא לקחת אליפות? זה עוד דבר בחיים שלי וזה ילווה אותי כל הדרך".

על מה אבנר יאור עובד אתכם באימונים?

"באימונים אנחנו עובדים בעיקר על טקטיקה כי אבנר מאמן טקטי מצוין. הוא לימד אותנו דברים חדשים ושחקנים אצלנו לא שיחקו בעבר עם מאמן בכיר שאימן בליגת העל ואירופה. הוא מלמד אותנו הרבה דברים טקטיים חשובים, במיוחד בהתקפה והאימונים זה המקום שבו אנחנו מנסים להתגבש, גם אם יש טראש טוק, כי בכל מקום יש טראש טוק".

השנה אתה מתאמן גם עם הבוגרים. כמה האימונים שונים אחד מהשני?

"אם אתה משווה את הנוער לבוגרים, זה עולם אחר. בנוער אני מרגיש יותר אתלטי ושיש לי יתרון בגובה, בזריזות ובניתור, אבל בבוגרים אני בא ואין לי את היתרון הזה. אני צריך להילחם וכל ריבאונד זה הלחם והחמאה שלי. זאת רמת אימונים מאוד גבוהה ויש שם דברים שמחשלים אותי. לא כל יום אתה מתאמן עם מאמן שהוא דבק במטרות שלו כמו רמי ואני אומר לך שזה טיפה מפחיד כי אני בשנה הראשונה שלי, אני מתרגל לליגה ולגודל ולהכל ומחכה לקבל את ההזדמנות שלי אם יגיע לי. אם לא, אני אנסה להוכיח שכן".

איך אתה מתמודד עם הפחדים והקשיים של המעבר מהנוער לבוגרים?

"אני לוקח את הדברים האלה בצורה חיובית מאוד. למשל, כשרמי מעיר לי זה ממש מפחיד כי הוא אגרסיבי בדיבור שלו ואני מאוד אוהב את זה כי זה המאמן האגרסיבי הראשון שעובד איתי במשך עונה שלמה. פגשתי כמה כאלה בנבחרות הצעירות כמו ארז דגן ודן שמיר וזה חישל אותי בדרך. אני לוקח כל פחד כמתנה זה בשבילי בסופו של דבר. יש לי פה את הצוות מאמנים הכי טוב שיש. עופר רחימי הוא באמת מספר אחד. הוא המנטור שלי שעובד איתי המון אימונים אישיים עידו קוזיקרו הוא אדם שמחזק אותי וכשהוא אומר לי לא לפחד זה באמת עוזר לי מאוד".


רמי הדר, יכול להיות מפחיד לפעמים (מנהלת הליגה)

והשחקנים גם עוזרים לך או שהם מקשים עליך?

"ברור שעוזרים. דגן יבזורי למשל. באחד האימונים כשהוא ראה שאני מהסס אז הוא בא ואמר לי מה אתה מפחד? אתה כדורסלן או בלרינה? אפילו הזרים עוזרים לי וזה לא מובן מאליו. לא תראה קבוצה כזאת בכל מקום. אנחנו קבוצה מחוברת ברמה אחרת וזה ממש כיף. לא תראה הרבה מקומות שהזרים והישראלים ביחד כל הזמן. ואני זוכר שדמונטז סטיט לפני שהוא עזב בא אלי ואמר לי - אל תפחד, תראה שיש לך ביצים ותזרוק. אני באמת מעריך את מה שהם עושים בשבילי".

אחד החוקים הלא כתובים בכדורסל, הוא שהשחקנים הצעירים ביותר סוחבים את הדברים לשאר השחקנים. גם אתה סובל מכך?
"אני רוקי וחוק זה חוק. אבל לא רק אני צריך לסחוב. יש גם פעמים שתומר עוזר או יפתח ולירז. זה בשביל הקבוצה אתה מבין, אני חלק מהם וזה לא עושה לי רע. זה מחבר ומצחיק אפילו. הגעתי לפה מהאקדמיה אבל ישר העיניים שלי נפתחו כי זה עולם אחר ואני אישית מאוד אוהב את זה כי זה מקדם אותי ומחשל אותי. אני מעריך את מה שמכבי חיפה עושים בשבילי. הם לקחו אותי כפרוייקט ואני מקווה שכשאגיע לגיל מסוים אני אצא מהארץ ואגשים את החלום שלי אבל זה בשלבים, לאט לאט".

מה מייחד את הקבוצה הבוגרת לדעתך?

"אנחנו קבוצה שלא נשברת. גם אחרי ההפסדים אנחנו ישר מרימים את הראש. יש שיחות עם רמי הדר. מעודדים אותנו. יש לנו קבוצה בוואטס אפ וכל היום מריצים שם צחוקים. זה באמת כיף. כשמגיעים לאימונים יש אווירה טובה של חיוכים. גם אחרי הפסדים. אנחנו לא נשברים בקלות והכל בזכות רמי הדר, עופר רחימי והצוות.יש לנו מטרה- לקחת אליפות ואני מאמין שנצליח אם נעבוד קשה".

רק לפני חודש הבסתם את אילת בחוץ ב-30 נקודות הפרש. איך קרה שפתאום הובסתם שם?

"אילת זה מגרש שקשה לנצח בו אבל זה כמו רעננה, הכל קשור לגישה שבה הקבוצה באה למשחק. זה לא קשור למגרש, אם אתה תרצה לנצח יותר אתה תנצח. זאת גם הגישה של רמי הדר. שמראה איך מתרוממים מהפסדים".

בגיל צעיר מאוד סומנת ככוכב הבא של הכדורסל הישראלי. איך מתמודדים עם ציפיות כל כך גבוהות?

"קודם כל, מה שהיה עם כספי זה דבר שידעתי שאני חייב לשכוח את זה מהר כדי שאני לא ארים את האף ויחשוב שאני הכי טוב. ישר אמרתי לעצמי להמשיך לעבוד קשה יותר. המטרה שלי היא באמת להגיע הכי גבוה- אם זה NBA ואירופה אבל זה עניין של שנים והאמת שקשה לדבר על זה כי זה מאוד שאפתני ומאוד רחוק בינתיים. אני מעדיף לדבר בינתיים על המגרש ולנסות לקבל את הדקות שמגיע לי בליגת העל ורק אז אני אוכל להגיד אם אני מתאים או לא. בקשר לחיפה אני מרגיש שבגלל שאני מתקדם פה, שאולי בגיל 21 יקרה החלום שלי ושזה יהיה בזכותם".

אתה לא חושב שכדאי לך להתבשל קצת בליגה הלאומית כמו חבריך לקבוצה יפתח זיו ולירז אריאלי לפני שאתה עושה את הקפיצה לליגת העל?

"אני חתום לשלוש שנים נוספות במכבי חיפה ואני מקבל את ההחלטות לפי מה שעופר רחימי מייעץ לי והמטרה היא שבשנה הבאה כבר אקבל דקות בליגת העל אבל אי אפשר לדעת מה יהיה מחרתיים. אני ימשיך לעבוד קשה וימשיך לחשוב איך אני מצליח לעשות את זה".

מה החלום הכי גדול שלך?

"הפנטזיה הגדולה שלי זה להגיע ל-NBA. . אני חי את הכדורסל. גם לפני שאני הולך לישון אני רואה סרטונים של NBA. אפילו ביום חופש אני מוצא את עצמי זורק לסל. הכדור ביד זה כבר חלק ממני וקשה להוציא לי את זה".

מה אתה עושה כשאתה לא משחק כדורסל?

"עכשיו יש לי חברה ואתה יודע, אני לא יודע איך להסביר את זה אבל אני איתה הרבה זמן. למועדונים אני לא יוצא. אין לי תחביבים כאלה. אני יכול לשחק דמקה. אני אוהב את הבית ולהיות עם המשפחה. אני לא מסתכל על מה שאומרים עליי אלא רק על עצמי ובגלל שאני קורא לעצמי מקצוען אז אני מסתכל כמה פעמים על כל דבר וחושב מה ההשלכות של כל דבר שאני עושה. אני לוקח את עצמי בידיים בקטע הזה. לצאת מועדונים זה לא מה שחשוב. אם זה לצאת לסרט אז אני יגיד לך סבבה אבל חוץ מזה זהו".


יש גם הרבה צחוקים בקבוצה הבוגרת (מנהלת הליגה)


כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
על מחויבות ואיכותדבר הפרשן: יולי קובלנץ מסכם סיבובבדיוק באמצעספסל: הפודקאסטלא רק לרכזים, טיפים לשמירה על ריכוזספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסט - מהדורת NBAספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטהרבה מעבר למשחק כדורסלספסל: הפודקאסטבהצלחה לכל הצדדיםלחשוב חיוביספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקאסטספסל: הפודקסאטטעם חמוץ מתוקספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטספסל: הפודקסאטהמלך הבלתי מעורערדרוש מאמן במשרה מלאההפודקאסט השבועי של ספסלאולי עכשיוגבירותי ורבותי, מהפך!גדול דורהפודקאסט: מתחילים לסכם עונהניצחון ההוןהתעלמות טוטאלית הפודקאסט: שבוע אליפותאיש מקצוע פנוי"הופכת את האדם לשלם יותר"ניצחון ההמוןפעם שלישית דוסון? הפודקאסט: גמרים מפה ומשםהפודקאסט: הכנה לסדרות הגמר בליגה הלאומית וארציתלא תופס אל מול החוק הישראלילחצנו play ובסוף offליגת העל, הזדמנות אחרונהזה פשוט לא יגמר עמדה בציפיותתכבדו את המקצוע (ואת העיתונאים)חלון ההזדמנויות של נבחרת ישראל אל תשנו את החוקים "אנחנו לא מחפשים סיפורים, אנחנו רוצים להוציא שחקנים."זה אבירם, גדול יהיה? מעל רוטבארט הוא יכול לקפוץ?מפתח להישרדותדרבי. וכל מילה מיותרת.כבר היינו בסרט הזהניגוד ענייניםגביע גביע גביעאין תחתית לבורדרוש בית חם (אבל נסתפק גם בבית)אנרגיה מתחדשתחופש הביטוי"כמות הדקות של הישראלים עולה כי הגיעו יותר מתאזרחים לליגה"זיכרון קצרמשהו חדש מתחיל? ירוק אכל צהוברוצה ללכת? לך.בדרך למכללות עוצרים במיאמיבעיות גדולות (וגבוהות)שאפו"כשהאימון מתחיל מגיעים מהר לדופק משחק"חלומות ומציאות לחודסוף לצלצוללראות אותה היוםמה שירושלים צריכהלא מה שמכבי צריכהצהוב חולהאין דרך ואין תוצאותצאו לשחק בחו"ל!!!שנייה של חיבורעתיד ורודכאשר פופוליזם וחוסר הבנה נפגשים מי כאן הבוסאין לי ליגה אחרתפעם עבדו כאן קשה בשביל אזרחותמביאים את אירופה לישראלנבחרת ישראל: הסוף (או ההתחלה)האיטלקים באיםנבחרת ישראל: סיכום השלב הראשון תהליך צימצום ליגות הנוער ופתיחת ליגת העל - זווית אישיתתאמינו אז מה עברתי הקיץ רדו מהארץ. תחזרו אחריי קדנציה באירופה!!אז מה עושים (טור המשך)אז מה עושים?מרוב חוקים לא רואים פרקטחומר למחשבההטנגו של מירוץ ההתחמשות הקרדיט לשמיר אחד משלהם חיפאי בארנה. 10.5 שעות של שכרון חושים.יש שינוי? נראה בשנה הבאה נבחרת העתודה : תמונת מצב כאב ראש חיובי. על הסגל של אדלשטייןעברינו מאחורינופעם שלישית גלידה ספרדיתאף מילה על ואסיליס ספאנוליסאיפה הם היום - נבחרת העתודהאותנו לא יצליחו לשבור- נקודת מבט אחרתמכל הצדדים- על שביתת השופטים"אנחנו מנצחים דווקא פה, בבולגריה"בעין מקצועית: מביטים לפלייאוףספסל כחול, אמיתי, של פעם."לא מתאים לכל אחד, אבל לי עשה טוב""אני 'חולה נפש' לדעתי זה טוב""לא תתחרטו לרגע"החוויה ההולנדית שליהאם אפשר לחיות את החלוםועכשיו אני פה"לבנות מסורת ולגדל דור עתיד טוב ואיכותי""ברמלה אתה לא צריך להיות מאמן, אלא להיות כבאי".יומן הלגיונר - טל קרפלס (רומניה)צו לקרב"ממליץ לכל שחקן צעיר להגיע לארה"ב"אדוני ראש העיר – אנא הצל לנו את הקבוצהמכתב מעבר ליםבחורים כארזתחשבו על העתידמחליפים דיסקט: דיויד בלאטלהתראות באר יעקבכי הגיע הזמןמטינה לאהדה: לברון חוזר הביתה, האם יביא איתו גביע?"להיות הכי טוב שאני יכול"האם זהו סוף עידן ה"הסגר"?הקבוצתיות ניצחה את הכוכבהנה זה בא- גמר הNBAמכביסטים במילואיםלא רק לוב-סיטי המתאזרח הבא של נבחרת ישראל?למה הוא לא?פופו-ווינר"העמק הוא חלום"זה הזמן להתעורר, הבית מתפוררהגמר שליהמכבים מביסים את הפרטיזנים.מכבי שוד ושברוןהסיפור של הסיבוב- חילופי הזריםשווים בין שווים מול ברצלונהאיבדו את הדרךאנרגיה של גאווההקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדים אולי די עם זה?הקבוצה חזרה- ותודה לאוהדיםעל כוס קפהכאן ביתי - רמה"ש פותחת עונהחלום שנגוז – האסון של נטשה קובצ'ביץ תקלו על עצמכםפותחים עונהלזרוק- גם אם אתה לא רואה את הסלמריו מטלון בעפולה, זר חדש לקרית אתאהנבחרת מעל הכלהמקל או הגזרנבחרת ישראל- חובה או זכות?התאבון נפתח: מי יהיה השלישי בNBA?"אעשה הכל שבריטניה תצליח"האיש שלנו בחו"למגרש המלאכיםזן נדיראלופות אירופהתודה מיאמי, תודה סן אנטוניוהולכים למשחק שביעיקהל בלאומית? יש דבר כזה.סוף חוק במחשבה תחילהספורט בע"ממהליגה הארצית לפלייאוף הלאומיתהגיע הזמן לקפוץ כיתה פנינת השרון "מועדון הדמים"-בניה הנופלים של עפולהשובה של המנורה הקרב על הביתכאן שביתהאל תיקחו לנו את המשחק1X1 תחת השמש - איתן ויציבלאומית נשים – העתיד של כדורסל הנשים בישראלהתסריט אמריקאי, הסיפור ישראלי. אני מספר ארבעבמעקב צמודתרבות זולההבית האדום לאמן כדורסל נערות - מבט אישי מהשטחליגה ב' אהובתיהמרכיב הסודי של לברוןמשהו צריך להשתנותמי לנבחרת ומי לים?פנינת השרון רעננה מתמיד אבדה תעודת זהותבוגרים: פלייאוף בארצית הוא חובה ברוך מנתח אברהמי מנתח בלוג כתבים: על מריבות ופשרות הגיע הזמן לשינוי הכל או כלוםמה שהיה הוא זה שיהיה, והמספר הנוסףבייקון סטיילאלי רבי מגיבליגות הנערות בארץ - תמונת מצב אמיתית ועגומהחושב אחרת התפטרות ידועה מראשבחזרה לשנות השמונים גולן נגד גולן על אפך וחמתך אוחנהחוזה את עתידים הפרשן הלאומי ראשונים לכל כדור ללא ישראליות: רמת חן זכתה בטורניר ברמה"שסיכום האליפות במספריםיואב חריש- על עובדה ופרשנות הכישלון – מדוע שוב זה קרה לנבחרות הצעירות בכדורסל?ליטא זכתה באליפות העולם לנוערהגדה על ארבעת הבנים-שלדברים שרואים מבידגוז'Texas Old - Menאמנות ה- pick&roll12 דברים שאפשר לעשות במחצית של הגמרניהול נכון, בנייה לקויהישיבת הנהלה? ועדת חקירה!ארבעה אוהדים, שלושה דורות, מטרה אחת חולוניה עונהרשמים של סוף עונהמאלמוניות ועד לאולסטארשיטת היהלוםעל ההבדל בין רנדל ואוחיון לוויליאמסלמה אין לנו תגליות?אקדמיה לענייםיואב חריש כזיו ברתנאיניב בורגר כמאיר קמינסקימי פה קובע?איך חלפה לה שנהפסגת הפחדיש אליפות!!פיינל 4 במספריםילדי מפתחהערב: פיינל פור היורוליגהפינה לשיפוט איטינקודה למחשבה - חשיבות הזהות המקומיתמה נשתנה הגמר הזה?כמטורפים היינומי אמר פלופ רוסה?שערורייה לאור יוםהיסטוריה ברוממה (וזה לא הנצחון של מכבי חיפה)פיק ברכייםמחליפים צבעיםדבר המערכת: אדומות מבושה"רשמים מקצה הספסל" - מחזור ראשוןהערב: שוב חוזר הטירוףקבוצה ביום: עירוני אשקלוןקבוצה ביום: מכבי ת"אסוף עידן השוויוניותדיבורי סרק - נבחרת מקדוניהרכז משקהדרך לשום מקוםדיבורי סרק - פרישת טפירודיבורי סרק - ליאור וגיאהאלופים האמיתיים שליהצד השני של המטבעדיבורי סרקהפועל עידן ירושלים - סיפורה של קבוצהטור אורח - גאוות העמקרוני קאן - שמחת המנצח, תוגת המפסידאיוב המודרנידבר המערכת: מדד העונישבוע השיא? איש השנה של ספסל - תשס"חדבר המערכת: שתי אצבעות ממירלוהזיות קיץקינת הגלילמצטייני עונת 2007/08 בליגת העלאשקלון וירושלים בידיים טובות?נהריה במלחה נגד הסטיגמהדברים שלא רואים בטלוויזיההכל בראשיום של גמר גביע חריש עמוק 2 - תשובות האיגודמספר חזק: עוד התרסקותמספר חזק: אפי עשה זאת שובככה מעפילים לגמר גביע - בלוג מיוחד לספסלמערכת הסטטיסטיקה המקצועית - מהיום בתשלוםפולניה חסרת חשקעובדה או אגדה: אפקט הניצחון על מכבישחקני הפועל באר שבע קוראים לשובו של ברוךדבר המערכת: נהריה זה בארץ?מזל טוב לר"גכבר היינו שםדבר המערכת: מצאו את יעודםדבר המערכת: הותר לפרסוםנא להכיר - הנבחרת הלאומית דבר המערכת: ניקוסיה זה יותר קרוב מיבנהאורנית עצבנית, אולמרט מגיבומה קורה עכשיואיש השנה תשס"ז - המועמדיםמספר חזק: יותם מסיים מוקדםדבר המערכת: קאן לעוד עשר שניםהחינוכית נפרדת מבתי הספר - טור פרידהטור אורח: מאמן העונה שליטור אורח: "אז מה באמת היה לנו שם?"אוהדי הגליל נגד המנהלתמספר חזק: רבע מהסרטיםמספר חזק: האטן שוב נחנקדבר המערכת: שומרים את הטוב להתחלהשלוש שעות לפני דחו את המשחקדבר המערכת: מה נשתנה?דבר המערכת: איפה הכוכבים?דבר המערכת: מאחוריך, נירמספר חזק: שקיעתה של הזריחהמספר חזק: תנו לוויצ'יץ' לנוחדבר המערכת: מה שמים שם במים?דבר המערכת: ותודה לכולםדבר המערכת - גם אזרבייג'אן מקדימה אותנודבר המערכת: רשלנות ב"ספסל"דבר המערכת: מספיק לעבוד עלינודבר המערכת: אם זה לא תקין, שבור את זהדבר המערכת - לא לאבד תקווהדבר המערכת - ניילון ונאורדבר המערכת: תנו לבויד את הכבודדבר המערכת: בזיון לקינוחדבר המערכת: איפה הלבדבר המערכת: יאללה לניצחון ה100דבר המערכת - השיא של וואלאססידני, אהובתיהטראומה של באסטוןדבר המערכת - קמפיין המלוכה של מר באוורס"מד-חום ליגת העל" - מחזור 28צביקה שרף: סוגיות בגידול כדורסלנים"מד-חום ליגת העל" - מחזור 26דבר המערכת - 35 מי יודע?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 24סיכום הסיבוב השני בליגת העלדבר המערכת - שיא ליגה לר"ג"מד-חום ליגת העל" - מחזור 22"מד-חום ליגת העל" - מחזור 21נבחרת קדטים - זכות או נטל ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 20"מד-חום ליגת העל" - מחזור 19"מד-חום ליגת העל" - מחזור 18דיון בנושא אימון בגילאים הצעיריםדבר המערכת - לא להפריע בין 8 ל10"מד-חום ליגת העל" - מחזור 17"מד-חום ליגת העל" - מחזור 16דבר המערכת - איפה האלטרנטיבה ?"מד-חום ליגת העל" - מחזור 15דבר המערכת - מי שטורח בשבתדבר המערכת: אבא גנוב"מד-חום ליגת העל" - מחזור 14פינת הייעוץ - על עומסיםפינת הייעוץ - על רכזיםפינת הייעוץ - הגנהפינת ייעוץ לכדורסלן הצעיר© כל הזכויות שמורות
cker();