פיסצקי (משמאל), 17 נק' ששוות עלייה"איתו" אשקלון בלאומית!
אלירן כהן ,06/05/2018

שנתיים אחרי ההתרסקות של הקבוצה העירונית - נציגה חדשה ומרעננת לאשקלון בליגה הלאומית: אליצור "איתו" אשקלון, שהשלימה סוויפ על מכבי פ"ת בסדרת הגמר. חצי הגמר במחוז הצפוני הולך למשחק שלישי אחרי שרמת השרון ניצחה בנתניה עם משחק ענק של לירז אריאלי ואופיר פרחי.

מכבי פתח תקווה 62 - אליצור "איתו" אשקלון 69

ברכות לאשקלון!

הקבוצה מהשפלה, שעוד בקיץ סומנה כמועמדת העיקרית לסיים את העונה עם הכרטיס לליגה הלאומית, עשתה זאת כמו גדולה, ועם שני סוויפים - בחצי הגמר על מעלה אדומים ובגמר על פתח תקווה - חגגה את העליה ההיסטורית.

לפני שנדבר על הכדורסל, אנחנו חייבים לציין שהייתה הערב אווירה נהדרת בפתח תקווה, עם אולם מפוצץ ועידוד שלא פסק לרגע משני צידי המתרס.

לדיווחם המלא של שייקה גונן, מאיר פריילכמן וענר חתואל מ"עולמות"

אליצור נתניה 79 - א.ס. רמת השרון 88

מי שחשב שהסדרה "גמורה" קיבל הערב את התשובה מרמת השרון, שבערב ענק בנתניה החזירה לעצמה את יתרון הביתיות וכפתה משחק שלישי בסדרה, שייערך ברמת השרון ביום רביעי.

כמו במפגש הראשון - רמת השרון הייתה זו ששלטה במשחק במשך חלקים ארוכים יותר, אלא שהפעם - היא גם ידעה לשמור על היתרון ולהבטיח לעצמה את הניצחון. פתיחת המשחק הייתה צמודה. רמת השרון שלטה בריבאונד, נתניה פספסה הזדמנות לעלות ליתרון עם החטאות מתחת לסל, והיתרון נע מצד לצד התקפה אחרי התקפה. ברבע השני רמת השרון העלתה הילוך, ורק דקות טובות של רז אדם השאירו את נתניה בתמונה. האורחים, בהובלת לירז אריאלי ואסף סמואל, עלו ליתרון דו ספרתי - 38:27, נתניה החזירה בריצת 5-0, אבל הסיומת הייתה של רמת השרון שטסה 13-3 וסגרה את המחצית ביתרון 51:35.

האורחים המשיכו בשלהם במחצית השנייה ועלו ליתרון שיא של 20 נקודות - 60:40. נתניה הצליחה להוריד למינוס 13, אבל שוב נתקעה, ורמת השרון המשיכה לשמור על יתרון דו-ספרתי גם במהלך הרבע האחרון. הקבוצה של עידן פלדה הגבירה את האינטנסיביות בהגנה וניצלה את החילופים בצד השני כדי להוריד למינוס 5 בלבד, 80:75, אבל כאן בא אופיר פרחי, שקלע שלשה שנייה ברציפות, העלה לפלוס 8, וסגר עניין.

ביום רביעי באולם "אורנים" ברמת השרון - עונת 2017/18 בליגה הארצית תגיע לסיומה עם הקרב הכי גדול שיכולתם להעלות על דעתכם. אם יש לכם אומץ, תבואו.

לנתניה: רז אדם 15, ניר כהן 12 (7 רב'), אלירן גואטה 11, לירן מורן 10, מתן נאור 9 (8 אס'), גל איתן 7, יועד בית-יוסף 6, אופק בוגדנובסקי 4, טום ולסנקו 3, מתן לבנטר 2.

לרמת השרון: לירז אריאלי 25, אסף סמואל 14, אופיר פרחי 11, איתי קרביוב ומוטי מוסקוביץ' (13 רב') 10 כ"א, אדיר הרוש 8, בן שרוני 5 (7 רב'), אורן מנסקי 3, תומר כהן 2. כן שיחק אמרי אנגל.

מבחניםעצמה מודיעין 66 - 73 אליצור רמלה

רמלה נותנת לעצמה עוד 3 ימים של תקווה אחרי ניצחון חוץ במודיעין. העיניים של הרמלאים נשואות ליום רביעי בגבעתיים - ניצחון של מודיעין והיא נשארת בארצית. ניצחון של גבעתיים יעלה את הביתיים בגלל הפרש הסלים העדיף על רמלה.

הפועל כפר קאסם 99 - 94 עירוני "שיקו" קריית אונו

קריית אונו מפספסת הזדמנות פז לסיים את העונה כבר הערב. כפר קאסם מנצחת ומשאירה לעצמה את ההכרעה במשחק האחרון ביום רביעי מול טבעון.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();