לאומית: הצ'אנס האחרון (?) (!)
אלירן כהן ,30/04/2018

בפלייאוף העליון: ר"ג תארח את ב"ש, רחובות את ק"ג, ולשתי הביתיות ברור שאם לא יצליחו להשוות את הסדרה - יהיה להן קשה לחזור (?). בפלייאוף התחתון: חיפה או הוד השרון - אחת מהשתיים תרד ליגה (!), במחזור הנעילה של העונה. יודעים שנמאס לכם לקרוא. נקצר.

מכבי רחובות - מכבי קריית גת (19:00, רחובות)

קריית גת, ללא אריק וויז, תגיע לאולם "קציר" ותנסה לעלות ליתרון 0-2 בסדרה. בשורות הקבוצה המקומית יודעים שזה עלול להיות משחק הבית האחרון של העונה וינסו להשוות את הסדרה כדי לשמור על מתח עד לסיומה. כדי שזה יקרה הם יצטרכו קצת יותר ממרכוס רלפורד (12 נק' במשחק הראשון) וקצת יותר ריכוז בהתקפה(19 איבודים). הצבע המדולל של קריית גת, עם חסרונו הצפוי של וויז, יפיל לא מעט על כתפיו של רות'בארט (17 ו- 19 ביום שישי) אבל אם ק"ג תצליח לשחזר את משחק ההגנה שלה משבוע שעבר יהיה לה קל יותר לסמן וי נוסף. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

הפועל באר שבע - הפועל ר"ג / גבעתיים (19:00, אולם זיסמן, ר"ג)

אותו הדבר גם כאן. הלחץ בסדרה, אם אפשר לקרוא לו כך, עובר לאורדונים, שאמנם בסך הכל הגיעו לסדרה הזו נינוחים ומופתעים (לא באמת) אבל עדיין רוצים את הכרטיס לגמר. המשחק הראשון בסדרה היה יחסית צמוד, אבל בסופו של דבר הארסנל ההתקפי הבלתי נגמר של ב"ש (11 נק' ליאנגר ברבע האחרון) וההגנה שהתדהקה במחצית השנייה הביאו לה את הניצחון. ר"ג )רק 4/18 ל- 3 בב"ש) תקווה להיעזר בקהל הביתה שלה שיבוא בהמוניו ותנסה להשוות את הסדרה ולהחזיר את הלחץ לב"ש. גם הדרומיים צפויים להביא איתם קהל דוחף לזיסמן, ונראה אם יצליח להשפיע גם בחוץ.

בית תחתון

אין לנו הרבה מה להגיד לכם, אז בואו נסתפק בפסקה אחת שתספר את הכל. גורלה של הפועל חיפה שתארח ברוממה את עפולה (19:30) תלוי בה. אם תנצח - היא תשאר. אם לא - היא כבר תהיה תלויה בקבוצה של רועי פרל, מכבי קריית מוצקין, שתתארח ב"עתידים" (19:30), אולמה הביתי של הוד השרון. ניצחון של הוד"ש והפסד של חיפה, והוד"ש נשארת בלאומית. הפסד להוד"ש, וחיפה יכולה לחגוג הישארות גם אם תפסיד לעפולה, שכזכור - תופיע ללא קרון דשילדס.

במשחק חסר המשמעות היחיד שמספק לנו הפלייאוף התחתון העונה, ועל זה הוא גם יזכה לפסקה נפרדת, תארח הפועל מגדל העמק/יזרעאל ביערת העמק את אליצור יבנה. שתי הקבוצות סומנו בתחילת הקיץ כמועמדות הבולטות לירידה, אולם בעוד יבנה הצליחה לבצע את ההתאמות תוך כדי העונה ולהתחבר עד כדי מרחק נגיעה מכניסה לפלייאוף, בעמק העניינים הלכו קצת יותר קשה, והקבוצה המאוחדת תנסה לחזור ללאומית בעונה הבאה. המשחק, כמעט שכחנו, יחל בשעה 19:30. יודעים שזה לא מעניין, אבל מגיעה לקבוצה המאוחדת של העמק, שבאמת עשתה כמיטב יכולתה העונה בנסגרת האילוצים התקציביים, שהקהל הביתי שלה יגיע לתת כבוד במשחקה האחרון לקדנציה בלאומית.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();