משחקי המבחנים: ק.אונו ורמלה ישרדו?
אלירן כהן ,20/04/2018

במקביל לסדרות חצי גמר הפלייאוף, יצאו לדרך גם קרבות ההישרדות / משחקי המבחנים לליגה הארצית. קריית אונו ורמלה, שסיימו במקום העשירי במחוזותיהם, יפגשו את סגניות אלופות ליגה א'. האם נקבלו שתי עולות חדשות?

הבית הדרומי

רק לפני שלוש עונות שיחקה אליצור רמלה בליגה הלאומית, וכעת היא ניצבת בסיטואציה לא פשוטה מבחינתה, שסכנת ירידה לליגה הרביעית מרחפת מעליה. ברמלה, שהצליחו לתת סיבוב שני סביר יחסית שלא הספיק להישארות, ביקשו לעשות זעזוע ממש בסמוך לסיום העונה הסדירה ומינו את נועם אורן לעמדת המאמן. שכבר שרד בהצלחה משחקי מבחנים עם שוהם לפני שנתיים.

עצמה מודיעין, סגנית אלופת ליגה א' דרום, הצליחה להשתלט על המקום השני בטבלה במהלך הסיבוב השני והשאירה את הפועל באר טוביה להתמודד עונה נוספת בליגה א'. אשר חגי הותיק מאמן את הקבוצה והוא יקווה לעלות יחד איתה לליגה השלישית אחרי שנים ארוכות בהן השקיף מהצד. בסגל הקבוצה תמצאו שחקנים שכבר עברו דבר או שניים בארצית כמו עודד יולזרי וארטיום קפול.

ספק אם מישהו בפ"ת / גבעתיים כיוון לסיים את העונה עם אופציה להעפיל לארצית בסיומה, אבל החבורה של תומר רובין לא תבוא להעביר את הזמן. בשורות פ"ת תמצאו לא מעט כוכבי עבר שהתאספו להם יחדיו בעיקר כדי להעביר את ערבי שלישי המשעממים, ונראה שזה עובד להם טוב מכפי שחשבו. בין החברים תמצאו את מאיר טפירו, תומר אטלס, ליאור לוי ואנדריי זלינבבא. עשו לעצמכם טובה ותבואו לאיזה משחק.


לוח המשחקים:

22/04 - אליצור פ"ת / גבעתיים - אליצור רמלה
25/04 - אליצור רמלה - עצמה מודיעין
29/04 - עצמה מודיעין - אליצור פ"ת / גבעתיים
02/05 - אליצור רמלה - אליצור פ"ת / גבעתיים
06/05 - עצמה מודיעין - אליצור רמלה
09/05 - אליצור פ"ת / גבעתיים - עצמה מודיעין


הבית הצפוני

בקריית אונו לא אהבו את העובדה שהוסטו בעל כרחם מחוז הצפוני של הליגה, ועל אף שהצליחו בשלבים מסוימים להחזיק במקומות בטוחים בטבלה, היו חסרים את הגרוש ללירה (משחק אחד בלבד) כדי להבטיח השארות. לפני 4 עונות העפילה הקבוצה של ניר מטלון לארצית דרך משחקי המבחנים, והיא תקווה לא לחזור לליגה הרביעית בדרך דומה.

כפר קאסם, סגנית אלופת ליגה א' שרון, הרכיבה סגל נהדר בהובלת אבי אליהו וקובי אייזיק אבל לא הצליחה לתת פייט לחדרה החזקה, שטיילה כל הדרך לליגה השלישית עם עונה גדולה. בכפר קאסם ידעו שהדרך לארצית מהמקום הראשון לא תהיה פשוטה אבל הסגל של יעקב גולן אמור להיות טוב מספיק כדי להתמודד בפלייאוף הזה.

וכמו כפר קאסם - גם בטבעון ידעו שיאבקו בצמרת הטבלה העונה, אולם קיוו לעלות בצורה חלקה לליגה הארצית. זיו תבור, מאמן הקבוצה, כבר צלח כמה וכמה מאבקי עליה, גם כמאמן וגם כשחקן, והוא יקווה גם הפעם לעבור את האתגר בהצלחה, כשדודי אדלר, שלומי יאסו והאחרים יובילו את הקבוצה על הפרקט.


לוח המשחקים:

22/04 - הפועל קרית טבעון - עירוני קרית אונו
25/04 - עירוני קרית אונו - הפועל כפר קאסם
29/04 - הפועל כפר קאסם - הפועל קרית טבעון
02/05 - עירוני קרית אונו - הפועל קרית טבעון
06/05 - הפועל כפר קאסם - עירוני קרית אונו
09/05 - הפועל קרית טבעון - הפועל כפר קאסם


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();