תיכונים: האלופה חוזרת לגמר
ספסל ,30/11/2017

עם רבע וחצי אחרונים קטלניים ברחה חדש ת"א ליתרון דו ספרתי מול מטרווסט רעננה, והעפילה לגמר. אלבר את אבדיה הובילו כמעט לבד את ההתקפה של ת"א בדרך לניצחון 55:72.

חגיגה של כדורסל צעיר היום ברעננה. למנה ראשונה קיבלנו שתי נבחרות מצויינות שמדברות חזק גם בליגת העל לנוער, מלוות בקהלים שסיפקו אווירה פנטסטית. אל תיתנו לתוצאה להטעות אתכם - במשך 3 רבעים קיבלו משחק סופר צמוד, עד שחדש ת"א פיתחה מומנטום והצליחה לברוח לדו ספרתי שנשמר עד הסיום. האלופה חוזרת למעמד הגמר להגן על תוארה, עם עוד משחק פנטסטי של דני אבדיה ועידן אלבר.

סיקור המשחק:
פתיחה צמודה משני הצדדים כשהנבחרות מחליפות סלים בצבע ושלשות. גלעד מלניק עם שלשה וסל מאסיסט חכם של איתמר סאקס העלה את מטרווסט ל18:12. דני אבדיה נקלע לבעיית עבירות מוקדם, רעננה ניצלה זאת כדי לחזור בצבע. עידן אלבר התעורר באמצע הרבע ועם שלשה חשובה החזיר את חדש לעניינים. בסיום הרבע הראשון 20:17 לרעננה.

סאקס ואלבר המשיכו להיות המובילים בהתקפות של נבחרותיהם, והפער הקל של רעננה נשמר. חוסר תיאום בהתקפה של ת"א גרם לה לאבד כמה כדורים, מלניק בצד השני המשיך להפציץ מבחוץ, 30:25 לרעננה 5 דקות להפסקה. רעננה המשיכה לשמור חזק בהגנה אבל למרות הטיפול האישי באבדיה, הוא הצליח למצוא את הנקודות. סל ועבירה שלו קבעו מהפך, 32:34, תוצאה שנשמרה עד ההפסקה.

אבדיה ואלבר קלעו 27 מתוך 34 הנקודות של חדש ת"א במחצית הראשונה.

פתיחה מבולגנת למחצית השניה עם החטאות רבות משני הצדדים, כולל של לייאפים קלים. רעננה אחרי בצורת של כמה דקות ניצלה רפיון הגנתי של חדש, אבדיה המשיך לחדור בויטואוזיות לסל בצד השני. סאקס שירד לספסל בעקבות פציעה קלה חזר לפרקט ובדקות מצויינות של סל ואסיסט למלמה קבע שיוויון 45. ת"א הגיבה בריצת 0-8 ב2 דקות שנתנה להם יתרון מבטיח 48:54 לקראת הרבע האחרון.

האלופה המשיכה לברוח גם ברבע האחרון כשרעננה לא מוצאת את הסל. אלבר קלע ל-4, דורי סהר הוסיף סל ועבירה ובלי ששמנו לב הפער כבר דו ספרתי, 48:59. רעננה מחוץ לקשת עוד הצליחה להוריד ל-8, אבל לא יותר מזה. רעננה כבר הרימה ידיים בשלב מסויים, וזה נגמר ב55:72.

קלעו לחדש ת"א: עידן אלבר 30 (10 רב'), דני אבדיה 23 (15 רב'), שיר מוראידי ונדב אורון 6 כ"א, דורי סהר 4, גל כהן 3.

הרבו למטרווסט רעננה: דניאל רון 15, גלעד מלניק 11, יהל מלמד 10, איתמר סאקס 6 (7 רב', 8 אס'), אופיר לדרמן 5, עומד קובץ ואופק גופר 3 כ"א, איתי רם 2.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();