עתודה נשים: The Time is Now

אליפות אירופה לעתודה נשים - דרג ב'
עם חמישייה ראשונה ששיחקה בממוצע מעל 20 דקות בליגת העל, עם שתי שחקניות חיזוק מהמכללות ומאמן שכבר ראה הכל, וכשבצד השני סגלים חסרים ליריבות, השנה חייבים לעלות דרג, כי The Time is Now!

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
יריב יצקן 25/07/1975
אדם סיני 25/07/1989
גל איתן 25/07/1987
עמית זילברשטיין 25/07/1989
לימור שטרן-בלס 25/07/1971

השלישי ברצף: עוד דאבל לרעננה
נערות לאומית
מכבי רעננה השלימה זכייה שלישית ברציפות בגביע ובצלחת בליגת נערות א'. משחק שהיה בשליטתן לכל אורכו (יתרון 19 ברבע השני ושוב ברבע האחרון, 42:23) הפך לדרמטי במיוחד כשהפועל ראשון לציון חזרה עד שוויון 47, 7 שניות לסיום. אבל ברעננה לא ויתרו על התואר ולמרות חסרונה של סירקיס הפצועה התעלו האחרות ונקודה של גל כהן סגרה את הסיפור ושמרה את הצלחת ברעננה. 3 צלחות, 3 גביעים - אדירות.

לא יאמן: נערות ראשל"צ דאבליסטיות!
לאומית נשים

כשרועי סבג הקים את הפועל ראשל"צ לעלות לליגת העל הוא השקיע בשמות הכי גדולים בארץ. זה נגמר ללא אליפויות והעפלה מהמקום השני. כשהקבוצה שהורכבה השנה נבנתה עם 8 שחקניות כולן נערות בוגרות המחלקה הצעירה- הפועל ראשון לציון יכולה להודיע: הבאנו צלחת וגם גביע - עולות לליגת העל עם דאבל! ואת כל השחקניות שדרכו הערב על הפרקט נראה שם בעונה הבאה. ראשון לציון מודל 17-18 - שאפו!!


נערות ב': הקאמבק הושלם-דאבל לרעננה
נערות ב
מכבי רעננה שכבר פיגרו 1-0 בסדרה, וחזרו לשוויון בשבוע שעבר, המשיכו ביכולת הגבוהה וניצחו במשחק המכריע 60:43 את הפועל ראשון לציון. בכך החזירו את האליפות ל"שרון" אחרי שנתיים בראשל"צ. הן עשו זאת מול דאבליסטית העונה שעברה וזכו בדאבל עבור קבוצת הנערות ב' של האגודה. ירדן גרזון עם 21 נקודות הצטיינה.

נערות א': בתום דרמה הולכים למשחק שלישי
נערות לאומית
רעננה הגיעה הביתה עם יתרון 1-0 ומספרים מושחזות לגזור רשתות. ראשל"צ לא באה לעשות הנחות ובריצת 25-5 עלתה ליתרון 14 נקודות כדי להחזיר את ההכרעה הביתה. אבל אז הגיע הרבע הרביעי ובו קאמבק של רעננה שמחקו פיגור 12 נקודות, חמש דקות לסיום (51:39), עד שוויון 55, חצי דקה לסוף. מפה היתה זו עמית בן אליעזר שבקור רוח צלפה שלשה שלישית בחצי והכריעה במו ידיה את המשחק - בדרך למשחק השלישי שיתקיים ב-29/5.

השבוע שיהיה: המון משחקים - מעט מחשבה
נערות לאומית
זה לו"ז צפוי אבל גם טור דעה. לא חייבים להסכים עם הכתוב, אבל חשוב לדעת. חשוב לדעת שמאז נפתחו משחקי ההכרעה נערות בנות 16-17 ישחקו 11 משחקים ב-19 ימים. קליבלנד או בוסטון לשם ההשוואה ישחקו 7 משחקים (כ"א) באותה תקופת זמן. אז איך אפשר לבנות ולקיים ענף שמבקש מתלמידות לא לגשת לבחינת בגרות? התירוצים למקבלי ההחלטות. על ההשלכות כולנו, כרגיל, נשלם.
טור דעה, כן?

פריצות השנה: סימיונוביץ פורחת בחיפה
נערות לאומית

העונה זכינו להיחשף ללא מעט שחקניות מוכשרות בנערות א' וכעת כשאנו בשלבי ההכרעה של העונה זמן לתת להן את הבמה. אבני סימיונוביץ סומנה כשחקנית העתיד של הענף כבר בגיל 12 וחצי. בגיל 14 היא כבר שיחקה בגמר נערות א' ובליגה הלאומית, אבל נדמה שרק השנה בגיל 17 היא סוף-סוף עשתה את הפריצה שחיכינו לראות ממנה. כל הסיבות למה זה קרה רק עכשיו בראיון ראשון עם הכישרון הגדול שאתם עוד לא מכירים מתוך פרויקט מיוחד.


היום לפני
1967 - תני מתעצבן
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות